Bham.pl z problemami

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

KobietaPostNapisane przez stillinback » 11 lip 2013, 19:15 Bham.pl z problemami

No wiec od jakiegos czasu mam problem z portalem. Jesli otworze dany temat i chce przejsc na jego kolejna strone, to juz mi wyskakuje error. Jesli mam otwarty jeden artykul z glownej, to drugiego juz nie moge otworzyc, bo pojawia sie error. Wiadomosci moge odczytac, natomiast kiedy chce odpisac na nie znowu wyskakuje error. W ogloszeniach jest doslownie to samo. I mam tez problem z powiadomieniami. Zawsze dostaje info na maila, ze jest cos nowego w danym temacie. A teraz znowu przestalo mi to przychodzic. Nie zmienialam zadnych ustawien i nie mam tego w spamie. Najbardziej irytuja mnie te errory. Moge tylko raz otworzyc konkretny temat i to wszystko, bo inne od razu mi sie erroruja i pozniej mam problem z ponownym otworzeniem bham.pl. Musze odczekac jakies 20 - 30min, aby moc wlaczyc strone glowna. Przegladarka nie jest temu winna, bo probowalam na kilku. Nie umiem sobie z tym poradzic :(
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 11 lip 2013, 20:08 Re: Bham.pl z problemami

stillinback napisał(a):Jesli otworze dany temat i chce przejsc na jego kolejna strone, to juz mi wyskakuje error. Jesli mam otwarty jeden artykul z glownej, to drugiego juz nie moge otworzyc, bo pojawia sie error

Wklej treść błędu, jaki Ci się pojawia.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 11 lip 2013, 20:19 Re: Bham.pl z problemami

Could not connect to remote server

You tried to access the address http://bham.pl/, which is currently unavailable. Please make sure that the web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.




Przy czym wszystko inne mi dziala, tylko z ta strona mi sie tak dzieje :( Nawet przed chwila pojawil mi sie ten komunikat :(
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 11 lip 2013, 20:30 Re: Bham.pl z problemami

Myślę że błąd już nie będzie się pojawiał. Jednak jeśli znów będziesz miała ten problem daj znać w tym temacie.

Odnośnie powiadomień: czy masz zaznaczoną opcję "Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie" która jest dostępna w okienku odpowiedzi?

Dodano: -- 11 lip 2013, o 21:36 --

Właśnie sprawdziłem, że powiadomienie odpowiedzi na ten post, zostało na 100% wysłane i zaakceptowane przez serwer Twojej poczty. Jeśli go nie otrzymałaś możliwe że dodałaś bham.pl na czarną listę. W innym przypadku skontaktuj się z serwisem na którym masz skrzynkę pocztową aby wyjaśnić dlaczego maile nie dochodzą.
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 11 lip 2013, 20:51 Re: Bham.pl z problemami

Tak, tak mam taka opcje zaznaczona. Bham na czarna liste ;> no w zyciu! ;) heh. Ok, jak sie cos bedzie jeszcze dzialo, to bede krzyczec!
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez edekPOLAND » 11 lip 2013, 21:20 Re: Bham.pl z problemami

mam to samo ostatnio stronka raz sie zaladuje a czasem wcale nie chce sie otworzyc po jakis kilkunastu minutach znowu wszystko ok. Cos sie tam u was dzieje

edekPOLAND
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 34
Dołączyła: 12 gru 2012, 14:49
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MrowkaBham » 12 lip 2013, 06:08 Re: Bham.pl z problemami

U mnie podobna sytuacja

MrowkaBham
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 mar 2013, 19:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 12 lip 2013, 06:17 Re: Bham.pl z problemami

Padajcie kiedy ostatni raz wystąpił u Was taki problem. Czy zdarzyło się to po tym jak napisałem
11 lip 2013, o 21:30 Adam napisał(a):Myślę że błąd już nie będzie się pojawiał. Jednak jeśli znów będziesz miała ten problem daj znać w tym temacie.

Jeśli problem się znów pojawi to skopiujcie i prześlijcie błąd , który się pojawia oraz podajcie dokładną godzinę wystąpienia błędu.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 12 lip 2013, 14:48 Re: Bham.pl z problemami

Panie Adminie ! 8)

U mnie wszystko wrocilo do normy, smiga rewelacyjnie, wszystkie (nawet stare) powiadomienia pojawiaja sie na poczcie!

Dzieki! No i przyjemnego weekendu :)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 13 lip 2013, 15:12 Re: Bham.pl z problemami

To się ciesze:)
Mam nadzieje że inni też już nie mają takich problemów.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mooffinka » 3 sie 2013, 13:08 Re: Bham.pl z problemami

Nie dziala na portalu nic, oprocz strony glownej i forum :( po klikneciu w inna zakladke (friends, praca) pojawia se komunikat:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

mooffinka
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:13
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 3 sie 2013, 13:56 Re: Bham.pl z problemami

Dziękuje za informację, już wszystko powinno działać.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 14 sie 2013, 09:11 Re: Bham.pl z problemami

moze mi ktos powiedziec co to znaczy : Parse error: syntax error, unexpected '{' in /home/adamszmu/public_html/forum/cache/tpl_newBham_overall_header.html.php on line 340

bo prawie za kazdym razem cos podobnego mi sie pokazuje.
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 16 sie 2013, 07:43 Re: Bham.pl z problemami

malenkagdz napisał(a):bo prawie za kazdym razem cos podobnego mi sie pokazuje.

Witam czy ciągle wyskakuje ten błąd?
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 16 sie 2013, 08:34 Re: Bham.pl z problemami

A mi dosc czesto na stronie glownej nie wyswietla tematow z wiadomosciami :) Nie wiem jak to sie nazywa, ale powinny sie przewijac, a ja mam zawsze pierwsze dwa, a kolejne dwa mam puste...
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STRONA