Problem z Bham na Tapatalk

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 11 sty 2015, 18:18 Problem z Bham na Tapatalk

Jakiś czas temu przez przypadek skasowałem Wasze forum na Tapatalk. Nie moge go teraz odnaleźć i dodać jeszcze raz, tak jakby nie istniało w wyszukiwarce Tapatalk.
Dodam tylko, ze generalnie forum jest dostępne z Tapatalk (ten temat pisze wlasnie z tej aplikacji), tylko z innego urządzenia, na ktorym wciaz je mam.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 11 sty 2015, 20:49 Re: Problem z Bham na Tapatalk

Mnie udało się znaleźć już dawno temu jednak forum to działa do bani na tej aplikacji.
Nie pokazuje nowych wpisów itd.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 12 sty 2015, 08:23 Re: Problem z Bham na Tapatalk

Forum można znaleźć wpisując „Polonia Birmingham”. Jednak tak jak napisał Thomas nie będzie ono działać dobrze na Taptalk gdyż forum używa ciągle starej wersji Taptalk.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 12 sty 2015, 08:26

No to Adaś czas coś z tym zrobić:-)
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 12 sty 2015, 09:44 Re: Problem z Bham na Tapatalk

W najbliższym czasie raczej się to nie zmieni. Forum ma wiele modyfikacji, przez które nowy Taptalk nie jest kompatybilny.

Obecnie pracuje nową wersją forum, więc ewentualna integracja nowej wersji TaptTalk będzie dopiero po zmianie Forum.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STRONA