nowy dzial w ogloszeniach?

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

KobietaPostNapisane przez magusia » 29 sty 2008, 20:55 nowy dzial w ogloszeniach?

Co sadzicie o tym zeby stworzyc nowy dzial (w ogloszeniach) pod tytulem:"za darmo" :?: :?:

Juz pisze o co mi chodzi...

Otoz, w miescie, w ktorym studiowalam korzystalam z tamtejszej strony internetowej miasta, zeby np poszukac pracy albo dowiedziec sie o nadchodzacych imprezach...

No i natknelam sie wlanie na zakladce ogloszen, na dzial "za darmo", gdzie ludzie pisali o oddawaniu za darmo jakichs sof, monitorow, kart pamieci, lodowek, zwierzat za (rzeczywiscie ) free a czasem za symboliczna czekolade albo mala sumke. Dzialalo to w dwie strony.

Uwazam, ze to bardzo fajna sprawa, tym bardziej jak komus nie chce sie wywozic czegos na smietnisko albo widzi ze u sasiada stoi jakis fajny mebelk "na wystawce" , a sam tego nie potrzebuje...

Odkad jestem w Anglii, widze jak wrogo sa nastawieni do siebie Polacy :sad: To jest przykre... Tym bardziej patrzac jak ciapole rosna w sile np swoich interesow, itp, a czemu .. bo trzymaja sie razem.

Co Wy na to :?: :?: A w szczegolnosci tworcy strony :?: :?:

Nie wszystkich stac nawet na kupienie pralki ze sklepu z uzywanymi rzeczami...
"Taniec to nieme wyznanie miłosne."
Fiodor Dostojewski

magusia
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 41
Dołączyła: 3 sty 2007, 15:56
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 29 sty 2008, 21:43 Re: nowy dzial w ogloszeniach?

Popieram pomysl Twoj:)Ciekawe jak Adam na to zaraguje,fajnie byloby,zeby sie zgodzil:) :grin: :grin:
Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 29 sty 2008, 22:40 Re: nowy dzial w ogloszeniach?

magusia napisał(a):(rzeczywiscie ) free a czasem za symboliczna czekolade albo mala sumke.


Pomysł jak najbardziej trafny, ale jesli Free to Free, a nie mała sumka (takie mozna wystawiac w ogloszeniach normalnych)

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 29 sty 2008, 22:45 Re: nowy dzial w ogloszeniach?

Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 29 sty 2008, 22:48 Re: nowy dzial w ogloszeniach?

No to fakt ... było, ale nie sposób ogranąc wszystko.
A tu jeszcze jedna stronka gdyby ktos cos szukał.
http://birmingham.gumtree.com/birmingha ... 725_1.html

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eewula » 30 sty 2008, 07:11 Re: nowy dzial w ogloszeniach?

A mnie sie pomysl podoba i uwazam ze nalezy sprobowac dolaczyc takie ogloszenia. Nawet po to by dowiedziec sie czy jest zainteresowanie.
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 30 sty 2008, 08:31 Re: nowy dzial w ogloszeniach?

Witam
Większość działów ma opcje dodawania takich ogłoszeń
W działach: Drobne, agd ..., komputery można sobie wybrać rodzaj ogłoszenia
do dyspozycji jest miedzy innymi oddam i przyjmę..
Dlatego takie ogłoszenie można dodać praktycznie do każdego działu bez konieczności tworzenia nowego.

Od momentu istnienia przez stronę przewinęło sie parę tysięcy ogłoszeń, większość z nich uważnie przeczytałem i pamiętam maksymalnie 2 ogłoszenia typu - oddam coś za darmo(jedno utkwiło mi w pamięci ponieważ dostałem skargę ze ogłoszeniodawca jest oszustem ponieważ napisał ze za darmo a potem chciał pieniądze.)
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STRONA