Ogłoszenia - Praca

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

Ogłoszenia - Praca- bham.pl

Ankieta wygasła 13 kwi 2008, 23:11

Umieściłem/am ogłoszenie że szukam pracy i nie dostałem/am żadnej odpowiedzi
4
57%
Umieściłem/am ogłoszenie że szukam pracy i dostalem/am odpowiedzi, które były niezadowalające
0
Brak głosów
Umieściłem/am ogłoszenie że szukam pracy i znalazłem/am pracę
0
Brak głosów
Znalazłem/am pracę dzięki ogloszeniu dodanemu przez pracodawcę na bham.pl
1
14%
Ogłaszający się na bham.pl w dziale Praca proponował mi pracę na czarno, lub z zarobkami poniżej minimalnej płacy
0
Brak głosów
Ogłaszający się na bham.pl chciał zapłaty za to że załatwi mi pracę
2
29%
 
Liczba głosów : 7

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 14 mar 2008, 23:11 Ogłoszenia - Praca

Witam
Obecnie pracuje nad udoskonaleniem działu dla osób poszukujących pracę, dlatego mam kilka pytań do wszystkich korzystali z Ogłoszeń – Praca w Birmingham. Zależy mi na sprawdzeniu jak ten dział funkcjonuje w celu jego usprawnienia, dlatego proszę o konkretne odpowiedzi na poszczególne pytania:

1. Czy umieściłeś/aś ogłoszenie że szukasz pracy i udało (lub nie udało) Ci się znaleźć pracę dzięki temu (jeśli się nie udało czy otrzymałeś/aś jakieś oferty z tego ogłoszenia)?

2. Czy ktoś ogłaszający się na bham.pl w dziale Praca proponował Ci pracę na czarno, lub z zarobkami poniżej minimalnej płacy?

3. Czy ktoś ogłaszający się na bham.pl chciał zapłaty za to że załatwi Ci pracę?

4. Czy udało Ci się znaleźć pracę dzięki ogloszeniu dodanemu przez pracodawcę na bham.pl?

Bardzo proszę o podanie numeru pytania przy odpowiedzi i pominięcie pytań które Was nie dotyczą. Proszę też o wypelnienie ankiety

Dzięki
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STRONA