Co z powiadomieniami i PW!?

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

KobietaPostNapisane przez stillinback » 18 kwi 2013, 16:53 Co z powiadomieniami i PW!?

Od momentu dolaczenia do bham.pl otrzymywalam mailem informacje, ze ktos dodal post w temacie, w ktorym rowniez sie wypowiedzialam. Wiadomo o co chodzi.
Jednak od ostatnich dni nie otrzymuje nic, mimo iz widze, ze posty w konkretnych tematach sa dodawane.

Rowniez chyba cos nie tak z PW. Mialam wiadomosc, widniala jako nowa otrzymana, a kiedy chcialam ja otworzyc zniknela?! Nie mam jej w otrzymanych.

Czy to tylko brak mojej wiedzy w tym temacie czy cos nie gra ;-)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 18 kwi 2013, 21:16 Re: Co z powiadomieniami i PW!?

Prowadzili jakieś prace techniczne 15-16 kwietnia wiec może to przez to.
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 18 kwi 2013, 21:32 Re: Co z powiadomieniami i PW!?

Tak wiem, ze prowadzili jakies modernizacje czy cus... Ale cos poszlo nie tak :)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 18 kwi 2013, 22:17 Re: Co z powiadomieniami i PW!?

Sprawdzałaś czy maile czasem nie trafiły do folderu SPAM?

Odnośnie PW co masz na myśli pisząc wiadomość zniknęła?
Napisz krok po kroku, jakie miałaś powiadomienie o wiadomości, co robiłaś, czy widziałaś nadawcę, i w którym momencie okazało się że wiadomości nie ma.

Czy nie pojawił się przypadkiem komunikat:
Wiadomość została usunięta przez nadawcę zanim została dostarczona
?
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 19 kwi 2013, 13:18 Re: Co z powiadomieniami i PW!?

Powiadomien nie mam w spamie. Jesli o nie chodzi, to dzis wszystko wrocilo do normy ;)
Zbedna panika, ale jak to ja :P


Otrzymalam maila z informacja, ze wyslano do mnie PW.
Weszlam elegancko na bham.pl i byla wiadomosc nowa, wytluszczonym drukiem, nadawca byl widoczny. Kiedy kliknelam na wiadomosc, aby ja otworzyc, strona sie odswiezyla i wiadomosci tej juz nie bylo (strona pozostala na wiadomosciach otrzymanych). Nie bylo zadnego widocznego komunikatu o usunieciu przez nadawce. Bynajmniej ja nie zauwazylam.
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny


Powrót do FORUM