Strona 1 z 1

Forum Religie ?

PostNapisane: 18 lis 2013, 18:42
przez jaarecki
Moja propozycja to forum ..... religijne.
Może warto otworzyć forum dyskusyjne gdzie zainteresowane osoby w sposób mogły by podyskutować na ten temat. Hide Park jakos do tego nie pasuje, więc co na to Admin ?

Re: Forum Religie ?

PostNapisane: 18 lis 2013, 20:34
przez Adam
Witam

Biorąc pod uwagę to, że religia jest prywatną sprawą każdego z użytkowników, a wszelkie dyskusje o religii na tym forum prowadziły donikąd i kończyły się kłótniami, taki dział nie powstanie.

W internecie jest wiele for poświęconych tematyce religijnej, więc jeśli ktoś ma ochotę pogadać na pewno znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam

PostNapisane: 18 lis 2013, 20:39
przez Alzak
A radio Maryja nie ma swojego forum ?

Re: Forum Religie ?

PostNapisane: 18 lis 2013, 21:26
przez VA
Punkt dla Naszego Pana Admina!!! Ktoś musi czuwać nad moralnością tego forum :mrgreen: Wszelkie tematy religijne i tak kończą się tylko na kłótniach. Wypowiadają się w nich głównie osoby najbardziej "uduchowione" nie mające pojęcia o religiach, a skupione tylko na tej którą (przynajmniej w ich mniemaniu) reprezentują.

Re: Forum Religie ?

PostNapisane: 19 lis 2013, 05:05
przez plazermen
VA, niech będzie pochwalony Twój post :grin:

Re: Forum Religie ?

PostNapisane: 24 lis 2013, 06:48
przez malpa3000
A dajcie spokój z tą religią, po co i na co ona! Prowadzi tylko do wojen i tyle!

Re: Forum Religie ?

PostNapisane: 24 lis 2013, 09:25
przez plazermen
Ale ludzie potrzebują wojen. Tak są skonstruowani. Jak nie ma z kim i o co się bic to się igrzyska wymysla, "kibicowanie" i walke z "wrogimi" kibicami innych druzyn itp. Mordobicie jest naturalna sprawa a religie sa doskonałym pretekstem. Do tego żeby określić siebie potrzebujemy "tych innych" "tych złych" "tych obcych" itp.

Re: Forum Religie ?

PostNapisane: 10 sty 2014, 13:57
przez Saksa
Tez sie zgodze z twierdzeniem ze religie prowadza tylko do klotni I wojen. Kiedys wierzylam w to co rodzice mowili na temat wiary niestety w biegiem lat widze ten temat mniej entuzjastycznie I nie do konca wierze w te wszystkie rzeczy ktore mowi czy narzuca religia. Jednakze w cos czlowiek wierzyc musi to tez troche ulatwia zycie wiec mam swoja wersje wiary ktora mi pasuje:)