katolickie szkoły w walsall

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof710 » 3 kwi 2011, 22:09 katolickie szkoły w walsall

witam wszystkich.mam zamiar przeprowadzić się w najbliższym czasie do Walsall.proszę o pomoc w sprawie szkół.Szukam katolickich szkół dla moich chłopców.szkoła primary i secondary school .Tylko katolickie szkoły.Bardzo prosze o opinie. Za wszelkie informacje dziękuję i pozdrawiam

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 kwi 2011, 19:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izap721 » 4 kwi 2011, 08:40 Re: katolickie szkoły w walsall

Tu masz stronkę,na której poszukasz sobie interesujących Cię szkół:
http://www.schoolsnet.com/uk-schools/sc ... =&a=220708
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez andzia24 » 5 kwi 2011, 21:01 Re: katolickie szkoły w walsall

secondary polecam bardzo stuart bathurst to juz wednesbury ale bardzo dobre polaczenia z walsall.moj syn tam jest w 9 klasie jestesmy naprawde zadowoleni dodatkowo uczy sie tam jezyka polskiego.szkola miesci sie po drodze do sklepu ikea

andzia24
Raczkujący
 
 
Posty: 68
Dołączyła: 11 sty 2011, 22:44
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bleki321 » 29 kwi 2011, 16:45 Re: katolickie szkoły w walsall

http://www.stfrancis.cc/roundabout/opencms/ tu jest link szkoła jest w Aldrige tam chodzili moi chłopcy bardzo dobra szkoła katolicka trzeba się zgłosić do p Skrakowskiej ona pomaga z przyjęciem dzieci do szkoły życzę powodzenia

bleki321
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 28 sie 2009, 10:16
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez zuzulek08 » 9 wrz 2011, 08:12 Re: katolickie szkoły w walsall

fajna katolicka szkola jest tez blue coat c.e.(a)infant school w walsall
oraz st mary

zuzulek08
 
 

KobietaPostNapisane przez danonek » 28 sty 2012, 22:33 Re: katolickie szkoły w walsall

hej mam pytanko. mieszkam w walsall od listopada od tego czasu próbuje załatwic szkole dla syna w pazdzierniku 5 lat skonczyl. serco ciągle mi odsyla ze a to miejsc nie ma w katolickich podali propozycje innej ja zakceptowalam teraz mi pisza ze nie ma miejsc . dali mu miejsce w szkole polaczonej z kosciolem anglikanskim co sądziscie o tym zeby puscic katolika do takiej szkoly sa roznice w wierze ewentualnie jak by ktos mi mogl pomoc jak rozwiazac ten problem albo gdzie sie zwrocic o pomoc . z gory dzieki

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY