Nowi czlonkowie UE

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 22 sie 2006, 19:10 Re: jeszcze raz

skilled lad:-) napisał(a):Lukas..Nie zrozmumiales mnie...nie chodzilo mi o wzbudzenie twojej zlosci , ale tak sie zdarzylo ze przeczytalem twoje posty zaraz po otwarciu storny i uderzyl mnie pesymizm i jednoznacznosc w stosunku do wszystkich Polakow...i prosze cie nie mow mi jaki piekny masz akcent itp..bo to naprawde nie ma to znaczenia...bardo dobrze , ze umiesz swietnie mowic po angliesku, ale nie mysl ze jestes jedynym..aby rozwiac twoje watpliwosci ja zdalem IELTS z anglika rok temu na 7.0 i obecnie studiuje w jedym z pobliskich collegow full time , wiec prosze cie nie probuj mi ublizyc lub cos w tym stylu..A nie pisze nic tworczego, bo zwyczajnie nie mam na to czasu..mam kupe znajomych, ale nikt z nich nie gra w kosza wiec myslalem , ze na forum kogos znajde wsrod Polakow...pomylka i to straszna..no trudno..spodziewalem sie..i tak wogole to nie mam juz checi siedziec na tym forum bo najwidoczniej to strata czasu...mam nadzieje , ze sie myle...pozdrawiam

ejo no, nie uciekaj tak zaraz :wink:
Gratuluje studiow full time- to jedno z moich marzen tak w ogole :mrgreen: wyrazilem tylko zal bo krytykowales nie pisac nic od siebie. w sumie to miedzy innymi dzieki takim 'klotniom' zyje forum, ze mozna wymienic opinie etc.
ps. nie jestem pesymista :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 23 sie 2006, 14:07 Re: jeszcze raz

Z tego co czytalem (chyba na wyborczej) wcale nie jest pewne ze Anglicy otworza granice przed pracownikami z nowych krajow od 2007 roku. Glownie dlatego ze tylu nas najechalo i nie chca zaostrzac sytuacji. Co z tegu wyniknie zobaczymy.

pozdro
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK