Sa tu jakies fajne women w centrum ? ;) single oczywiscie :)

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
Nie w języku angielskim.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

A to się nie znam ale zapytam siostry, ona chyba ma dziewczynę a mieszka w Szkocji więc pewnie zna niuanse językowe tych tematów.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

ja juz dodalem swoj komentarz co do tego co wy tu robicie? wezcie sobie jakies gazetki do poczytania czy cos, generalnie post byl do singielek i tyle a nie po to by tu inni mogli sie wyzywac, co za dziecinada, po prostu napisalem takie zapytanie i tyle i nie musze wysluchiwac jaki to ja jestem , skor nie znasz to nie komentuj i tyle, szkoda slow i czasu na takich

curly79
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 3 lut 2012, 20:35
Lokalizacja: centrum
Reputacja: 0
Neutralny

curly79 przypominasz tego gościa.

www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com
Avatar użytkownika
rekin
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 23 gru 2011, 12:37
Reputacja: -2
Neutralny

Albiorix napisał(a):Może być lesbijką co najwyżej.




Prawda :) Matke oszukasz ojca oszukasz ale natury nie oszukasz :P
Avatar użytkownika
ChrisVanT
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 37
Dołączył: 13 paź 2011, 17:11
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

Natura jaka jest każdy wie, ale pewne środowiska katolickie w Polsce uważają że gej/lesbijstwem można się zarazić i co za tym idzie wyleczyć. Nawet miał jakiś guru do Poznania na unimedzie przyjechać zagramaniczny i prowadzić wykłada na ten temat. Wskutek protestów grup studentów nie doszło do tego.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/poznan ... 02802.html
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

http://poznan.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi ... Z358270828

Dodano: -- 27 lut 2012, o 09:42 --

chlopie zapisz sie tu: http://friends.bham.pl/

forum to nie miejsce na szybka randke- tutaj dobrze jest soba cos prezentowac, podczas gdy na portalach randkowych wystarczy wygladac i masz pewnosc ze tam ludzie tez szukaja kogos kto jest:

curly79 napisał(a): normalna dziewczyne, singla oczywiscie, by czasem wyjsc razem etc,moze na tance czy cos, pogadac, no nie mam nie wiadomo jakich oczekiwan :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Tak ogólnie to temat założył do konkretnych odbiorców a Ci co się udzielają z tekstami typu to nie te forum , ogarnij się itp. to chyba nie mają co Robić, zaglądasz w ten temat z jakich przyczyn a i w dodatku udzielasz się w nim ?!.
Jak się coś nie podoba to nigdy tego nie komentuje lecz wychodzę i nie zaglądam więcej.
Jak masz pisać bzdury to milcz. Pisanie dla postów pfff.

Morfeusz22
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 33
Dołączył: 16 sty 2012, 20:33
Lokalizacja: Polska-Kwidzyn/Birmingham-WestHam.
Reputacja: 0
Neutralny

Dokładnie Dorota: chłopak tu perły swojej wrażliwości wysypał przed nami odkrywając swe miękkie podbrzusze, a Ty nie potrafisz tego docenić i mu pokazujesz palcem i karcisz jak młodego :]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

dorotajab napisał(a):http://poznan.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-inne-uslugi-Maz-do-wynajecia-W0QQAdIdZ358270828

Dodano: -- 27 lut 2012, o 09:42 --

chlopie zapisz sie tu: http://friends.bham.pl/

forum to nie miejsce na szybka randke- tutaj dobrze jest soba cos prezentowac, podczas gdy na portalach randkowych wystarczy wygladac i masz pewnosc ze tam ludzie tez szukaja kogos kto jest:

curly79 napisał(a): normalna dziewczyne, singla oczywiscie, by czasem wyjsc razem etc,moze na tance czy cos, pogadac, no nie mam nie wiadomo jakich oczekiwan :)




A dlaczego niby jest to nie na miejscu ?
Czy to znaczy, że nic sobą nie reprezentuje?

Przecież po coś jest ten dział chyba...
Chce poznać kobietę, wyjść na kawę, poznać się... Więc pisze - w końcu od tego chyba forum?

Co innego gdyby było w stylu, że szuka kogoś na szybki numerek, dyskretnie . :lol: :lol:
Hah...


pozdrawiam....
`` Oczy zdradzają zawsze fałsz mowy .... ``
Avatar użytkownika
LoCo
Raczkujący
 
 
Posty: 98
Wiek: 33
Dołączył: 19 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

kiedy ja mu dobra rade dalam a nie skarcilam

na Friends'ach jest duzo wolnych kobiet ktore czasem wyjda razem.... moze potanczyc, a moze nawet pogadac...no tak bez wiekszych oczekiwan :D

oj no chodzi mi o to ze nawet na necie mozna spotkac fajnych ludzi i sa duzo lepsze sposby niz podupadajace forum na ktorym panosza sie starzy wyzeracze z bardzo ironicznym poczuciem humoru :D

dlatego polecam Friends- tam nas zgryzliwcow mniej sie panoszy :)
albo inne portale randkowe
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Ah w końcu ktoś się przyznał . Jedni wychodzą na miasto i potrafią kogoś poznać a jedni potrzebują forum bądź korzystają z każdych form poznawania ludzi.

Morfeusz22
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 33
Dołączył: 16 sty 2012, 20:33
Lokalizacja: Polska-Kwidzyn/Birmingham-WestHam.
Reputacja: 0
Neutralny

Dorotka widzisz jak Cię kolega Morfi podsumował no i co teraz? Ty to na pewno nie umiesz wyjść do ludzi, tylko siedzisz ciągle w komputerku na freindsach :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

dzieki za maly support hah sugerowalem tym co sie nudza by poczytali cos, gazetki, brawo, swierszczyki etc , nie zawsze skutkuje, ten post byl skierowany do singielek a nie jako temat do dyskusji o glupotach, co niektorym brak po prostu taktu i tyle, skoro nie potrafia uszanowac pewnych zasad mowi sie....no szkoda , a ta podstrona friends cos tam to inna para kaloszy, milego

curly79
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 3 lut 2012, 20:35
Lokalizacja: centrum
Reputacja: 0
Neutralny

plazermen tekst o koneserach rozbawił mnie do łez :D:D:D gorzej już natomiast z morałem, który z tego wynika... witaj staropanieństwo hehe :P
Avatar użytkownika
KaasiaH.
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 37
Dołączyła: 2 sty 2012, 12:58
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ