Domki i campingi

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez julita1801 » 12 mar 2012, 07:47 Domki i campingi

Witam,w maju bardzo chcialabym wybrac sie gdzies pod camping lub domek wraz z moim chlopakiem i corka,szukalam w internecie ale nie moglam nic znalesc.. :wink: bardziej interesuje mnie camping gdzies w ciekawym miejscu(tzn tak do 80 mil od birmingham),jesli ma ktos sprawdzone miejsce to prosilabym o informacje(nazwa campingu,miejscowosc i nr tel.)a moze ktos sie wogole orientuje ile kosztuje wynajecie takiego campingu>?z gory dziekuje ze wszystkie informacje :grin:

julita1801
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 9 lut 2012, 22:24
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez EWELINASTG2 » 12 mar 2012, 10:48 Re: Domki i campingi

http://www.riverwyecamping.com/ wybieram sie tam w tym roku ;-) nie bylam tam jeszcze ale Hereford jest piekne...

EWELINASTG2
 
 

MężczyznaPostNapisane przez vactum77 » 12 mar 2012, 11:06 Re: Domki i campingi

Ukcaravans4hire.com ..............znalazlem tu wszystko. ja wybieram sie na szkocie. :wink:

vactum77
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 cze 2011, 22:50
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewa3kotbirmin » 13 mar 2012, 14:40 Re: Domki i campingi

www haven.com ja z tej stronki wyjechałam z rodzinką na wakacje 2 lata temu .Było super .Mozesz zabukować i zapłacic przez internet.Maja domki na terenie całej Angli wybierasz rejon wpisujesz ile osób /data i gotowe wychodzi ci cena .W maju na waszą 3 na 7 nocy wyjdzie ok Ł300 pozdrawiam :) :)

ewa3kotbirmin
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 7 sty 2009, 12:20
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA