Pozostawienie auta na parkingu czy dojazd transportem ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Witam w niedługim czasie wybieramy sie z mężem na weekend do PL w ramach świat wielkanocnych . Ale mamy mianowicie jeden mały dylemat moze ktos z was sie orientuje i cos doradzi . Wachamy sie nad pozostawieniem auta na parkingu lotniskowym ( 4 dni ) a transportem na lotnisko . Nie rozwazamy raczej autobusu gdyz zabieramy niespelna dwuletnia coreczke a wiadomo jak jest w autobusach . Moze ktos z was wie co moze oplacac sie bardziej jesli chodzi o koszty ??
Obrazek

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

To jest bardzo latwe do sprawdzenia, wyszukujesz w necie ile kosztuje parking na danym lotnisku + paliwo w obie strony z cena transportu ktory rozwazasz i juz wiesz co Ci sie bardziej oplaca
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Jest sens sie meczyc I kombinowac dla zaoszczedzenia £20... ?? Nie ma jak to jechac swoim samochodem I liczyc na siebie ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

Zostawcie po prostu auto pod domem i zadzwońcie po taksówkę,ja korzystam z INTERCITY CARS bo są naprawdę niedrodzy.
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

taniej wyjdzie jechać własnym autem niż kogoś prosić:)
niedawno sprawdzony przeze mnie i mojego mężczyznę sposób: 15funtów za 6dni , dowóz z parkingu na lotnisko był zapewniony z powrotem także.
:) pozdrawiam

magda90
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 33
Dołączyła: 30 mar 2012, 10:38
Reputacja: 2
Neutralny

Adrian2712, polecasz taksówkę, chociaż karolinqa2491, nie wspomniała o jakim lotnisku mowa. Jak Birmingham to OK, ale Liverpool/Londyn/Nothingham... powodzenia w "niedrogości".

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

witam!
kilka razy zostawiałem samochód na parkingach przy lotnisku , ale najlepsza jest usługa 'meet and greet' dzwonisz zabierają samochód po przylocie dzwonisz i przyprowadzają ci samochód -super

andrzej1964
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 kwi 2012, 19:08
Reputacja: 0
Neutralny

AdamBoltryk napisał(a):Adrian2712, polecasz taksówkę, chociaż karolinqa2491, nie wspomniała o jakim lotnisku mowa. Jak Birmingham to OK, ale Liverpool/Londyn/Nothingham... powodzenia w "niedrogości".

Przyznam ,ze chodziło mi raczej o lotniska bliżej B'ham bo faktycznie np. do Londynu taksówką to trochę drogo by wyszło :roll:
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

My zawsze rozwazamy czy nam sie bardziej oplaci pojechac (lotnisko w Luton) National Express czy autem i tak np latem za 2 tyg parking na lotnisku wychodzilo nam tylko 10f drozej niz za bilety na autokar w dwie strony dla trzech osob+dojazd na dworzec wiec zdecydowalismy sie na wlasne auto. Wszystko jednak zalezy od ceny za parking ktora jest zmienna tak samo jak cena biletow na lot. Wbrew pozorom NE to wcale nie jest zle rozwiaznie, nawet jak sie podrozuje z dzieckiem/dziecmi
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

zgadzam sie z poprzedniczka.NE to sa naprawde dobre autobusy,wygodne.Ja podrozuje nimi odkad syn skonczyl 6 mies,teraz ma 3 lata.a ze wzgledu ze nie mam auta i moja siostra mieszka kolo Luton wiec czesto jezdzimy jak nie na lotnisko to do siostry.zaznaczam ze w kazdym autobusie jest toaleta(chociaz zalatwienie sie w czasie podrozy graniczy z cudem :D

kamix1234
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 16 sie 2009, 21:48
Reputacja: 7
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI