O kobietki i kobiety :)

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

PostNapisane przez Mherba » 7 cze 2012, 14:11 O kobietki i kobiety :)

Witajcie wszyscy.
Widze ze forum kwitnie i jest dobra wymiana zdan.
Jak pewnie kazdy tutaj normalnie pracujacy czlowiek ma malo czasu na szukanie tej drugiej polwki (mowa o singlach choc zdarzaja sie osoby gdzie jedna partnerka czy partner to za malo) bylem na tyle odwazny ze odwiedzilem te portale jak polskie randki czy inne. Szczerze bylem zawiedziony, pomijajac fakt ze w 75% nie dostajesz wiadomosci zwrotnej to tez tam kobiety (nie mowie o wszystkich) maja tak wysoko postawiona poprzeczke ze az trudno uwierzyc.
Logujesz sie pierwszy raz i po kilku godzinach widzisz wiadomosc, hehe fajnie ktos do mnie napisal, sprawdzasz, zbierasz szczene z podlogi po przeczytaniu malych wypocin. "Czesc mam na imie XXX, jaki masz samochod", wiec bylem dosc grzeczny i odpisalem "Czesc mam na imie YYY i jezdze roverem". Rozumiem ze kobiety czasami nie maja pojecia o autach ale mysle ze od tego jest wujek google a ta mi napisala ze tym rowerkiem to moge sobie po parku pojezdzic.

Nie dziwie sie ze takie osoby siedza na takich portalach i chca zlowic jakas gruba rybe ale czy tutaj na wyspie az tak trudno poznac rodaczke? Wiem wiem facet to swinia i mysli tylko o jednym ale wy tez nie jestescie niewinne :p

Pozdrawiam wszystkich :D

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 7 cze 2012, 17:29 Re: O kobietki i kobiety :)

Bo to takie ciezkie czasy nastaly ;) Kryzys jest i w ogole :wink: Daje znac o sobie nawet na portalach spolecznosciowych.Ale nie poddawaj sie :lol:
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ona79 » 7 cze 2012, 17:40 Re: O kobietki i kobiety :)

Mherba,,kobiety,jak najbardziej znają się na samochodach,nawet potrafią zmienić koło-niektóre :).Pewnie trafiłeś na wyjątkowy okaz z jakiejś zapyziałej wiochy,gdzie maluch to szczyt luksusu.Na poważnie,inteligentne i normalne kobiety-nie potrzebują takich portali,żeby spotkać kogoś interesującego.Ale masz rację,mam znajomego,który ma podobny problem,nawet nie pytaj jakie osoby poznał dzięki internetowym portalom :lol:Dobra rada zacznij chodzić,zamiast jezdzić samochodem w realu łatwiej kogoś poznasz.

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gabcia » 7 cze 2012, 17:46 Re: O kobietki i kobiety :)

Ludzie potrafią odnaleźć się wszędzie. Taką samą osobę, ktora zapyta o ..."to czym jeździsz...?" możesz spotkac w każdym miejscu na ziemi...co do emigracji to hmmm tu większosc ma inne priorytety niż w kraju ;)
Avatar użytkownika
Gabcia
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 14 sie 2011, 09:57
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Mherba » 8 cze 2012, 06:47 Re: O kobietki i kobiety :)

Szczerze to ja to wiem a takie portale byly tylko po to zeby zaspokoic swoja meska ciekawosc niz w desperacji szukac tam kogos dla siebie.

Ciekawosc zaspokojona i w 100% moge powiedziec ze takie portale to nie dla mnie.

Co do wypowiedzi kolezanki o maluchach i luksusu to ja mysle ze to w tym momencie maluch to bardzo wysoki luksus a nawet jakas czesc arystokracji ;)

Co do wychodzenia to wiecie jest w tym problem ze kazdy daje jakis przyklad gdzie mozna wyjsc i kogos poznac a w realu okazuje sie ze tak naprawde nie jest.

Pozdrawiam serdecznie.

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez papuzkaara » 8 cze 2012, 11:43 Re: O kobietki i kobiety :)

Ja poznalam swoja druga polowke w pracy. to juz 7 lat razem. Chyba najlepiej szukac w najblizszym otoczeniu.
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Wiek: 39
Dołączyła: 21 sty 2009, 09:37
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 8 cze 2012, 13:06 Re: O kobietki i kobiety :)

Mherba, to dziala w dwie strony :wink: "buractwo" to cecha, ktora mozna spotkac u obu plci ;)
Tobie nikt tu nie napisze, ze jestes taki czy owaki bo szukasz bratniej duszy na portalu, bo jestes facetem...
We mnie w zeszlym roku polecialy publicznie rozne epitety od jakiegos "buraka", ktory to widzial moje zdjecie na ktoryms z portali i musial sie swoimi emocjami podzielic na tym forum. Swoja droga ciekawe czego on sam tam szukal... a moze to wlasnie ja go zlekcewazylam, bo nie byl wart uwagi! W kazdym razie zachowal sie jeszcze gorzej nic te panny, o ktorych piszesz :roll:
wniosek? jak w pierwszym zdaniu!
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Mherba » 9 cze 2012, 14:32 Re: O kobietki i kobiety :)

agg masz racje. Co do tego typa to napewno musial powiedziec swoje poniewaz go zlekcewazylas i nie mogl sie pewnie pogodzic z porazka bo moze uwazal sie za tego jedynego. No coz tacy ludzie jednak istnieja wsrod nas i nic na to nie poradzimy, musimy z tym zyc ale najwazniejsze zeby poprostu nie zwracac na nich uwagi i zyc swoim zyciem.

Co do mojej pracy to ciezko bedzie tam kogos poznac bo na mojej zmianie sa sami panowie a bardziej mnie pociagaja kobiety niz panowie :), w drodze do i z pracy tez ciezko bo jezdze autem - hehe roverkiem :)

Tak wiec mysle ze z poznawaniem ludzi a przede wszystkim kobiet jest ciezko w moim przypadku.

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 9 cze 2012, 21:40 Re: O kobietki i kobiety :)

znam osobiscie dwie pary które poznały się na bham.pl i był to traf w 10tkę i trzy kolejne pary które swoją połówkę poznały z portali randkowych, więc nie ma co generalizować. Jak ktoś powiedział każde miejsce jest dobre. Nie bardzo łapię co chcesz powiedzieć miedzy wierszami czy ze pani zabrzmiała jak ...- mało bystra materialistka?? czy raczej próbujesz powiedzieć że masz roverek -Jak dla mnie zbyt mocno wałkujesz temat.. Auto w dzisiejszych czasach nie jest środkiem nieco szybszego przemieszczania się raczej, nie oznaką luksusu. Odebrałabym to pytanie jako mało znaczące.Natomiast jeśli uważasz takie zapytanie za nie na miejscu to może zdeskredytuj juz na początku pania xx

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez Mherba » 9 cze 2012, 21:59 Re: O kobietki i kobiety :)

Kolezanko zadne sie chwalenie ze mam rowerek czy oczernianie portali randkowych. Napisalem ze ja mam takie doswiadczenie i koniec. A ze ktos tam znalazl swoje polowki to swietnie i zycze im jak najlepiej. A co do pani xx to musialbym sie od nowa tam rejestrowac i jej poszukac a jakos nie mam na to ochoty.

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez padme2009 » 13 cze 2012, 09:23 Re: O kobietki i kobiety :)

moze lepiej zamiast rejestrowac sie na roznego rodzaju portalach wyjsc do ludzi? idz do pubu na impreze usiadz sobie w parku na laweczce i na pewno ktos sie znajdzie;) wierze w Twoje powodzenie;)

padme2009
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączyła: 15 wrz 2011, 08:17
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez Mherba » 14 cze 2012, 06:56 Re: O kobietki i kobiety :)

Prze pani, jak juz napisalem ze zarejestrowalem sie tam tylko po to zeby zaspokoic ciekawosc i nic wiecej. Nie zdalo egzaminu wiec zostawilem to w ...

Co do pubu lub laweczki to do pierwszego w mojej okolicy nie ma normalnych pubow a laweczka czyli napewno park jest dosc daleko wiec ten czas lepiej poswiecic na rowerek, przebudowaniu mieszkanka czy dobrej wycieczce w ciekawe miejsce.

Mherba
 
 

KobietaPostNapisane przez padme2009 » 14 cze 2012, 10:13 Re: O kobietki i kobiety :)

Prze pana tylko pisze moje zdanie na ten temat nie krytykuje daje tylko rade jesli zaspokojona zostala ciekawosc to dobrze i dac sobie spokoj ze stronami randkowymi tak jak pan to zrobil a co do laweczek i pubow to przyklad najprostrzy na swiecie chodzi o to zeby wyjsc do ludzi i poznac nowych a da sie to nawet na rowerku czy wyscieczce zrobic wystarczy chciec

padme2009
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączyła: 15 wrz 2011, 08:17
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 14 cze 2012, 19:52 Re: O kobietki i kobiety :)

prze Pana :D hii ja mojego współmałżona poznałam na jakims chacie na portalu XXX :D no i tak juz 4 lata po ślubie jestesmy..wiec jak widac jest mozliwe...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

PostNapisane przez Mherba » 15 cze 2012, 08:20 Re: O kobietki i kobiety :)

Hehe checi sa dosc duze i czasu tez nie brakuje, wychodze do ludzi bo ze znajomymi jezdzimy w rozne strony, grilowanie czy samo wyjscie ale wiadomo ze anglicy nie zastapia polskich znajomych.

Mherba
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ