Pokój dla 17-latka który ma być w collegu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez humanistyczny » 21 cze 2012, 19:56 Pokój dla 17-latka który ma być w collegu

Witam wszystkich, moi rodzice chcą mnie wysłać do collegu w Birmingham od września. Obecnie kończę I klasę liceum I chcę iść na kurs 2-letni żeby zdać a-levels. Tylko jest problem gdzie bym mieszkał, bo nie mam 18 lat i też nikogo w tym mieście. Co będzie najlepszą opcją? Gdzie można się w moim przypadku zakwaterować? Czy są może jakieś brytyjskie rodziny które udostępniają swoje pokoje i "opiekę" za pieniądze dla takich osób jak ja? Jeśli tak, to pod jakim hasłem szukać? Moi rodzice są i będą w Polsce. Mam nadzieję, że pomożecie.

humanistyczny
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 kwi 2012, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 22 cze 2012, 12:30 Re: Pokój dla 17-latka który ma być w collegu

Zapytaj w swoim college, niektóre pośredniczą w znalezieniu pokoju dla niepełnoletnich studentów.
Mój syn w ten sposób trafił do babki wynajmującej 3 sypialnie z wyżywieniem dla studentów konkretnej szkoły mieszczącej się w pobliżu. Cztery lata temu kosztowało go to 90 funtów/tydzień.

Poza tym - rozważ czy nie lepiej Ci robić międzynarodowej matury (IB) niż A-levels, ta pierwsza jest szerzej rozpoznawalna i nie ma problemu z pójściem na studia także w Polsce. Chyba że już wiesz na pewno, że będziesz studiował w UK - no to podziwiam determinację np. biorąć pod uwagę od-tego-roczne podwyżki czesnego na uniwersytetach do 9 tys funtów za rok...

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE