szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez AnetaPPP » 7 lip 2012, 17:33 Re: szukam pracy

Witam, czy sa tu jakieś osoby, które pracowały przez agencję IGD na gazetach? Chciałabym uzyskać jakieś informacje o tej agencji, jakie są godziny pracy, jaka stawka i czy warto. Dopiero przyjechałam niedawno a oni podobno przyjmują wszystkich. A z drugiej strony ktoś mi powiedział żebym tam nie szła, bo to rzeźnia, ale chyba nie może być aż tak źle?
Ktoś w ogóle wie, czy oni oferują zakwaterowanie? Z góry dzięki za pomoc.

AnetaPPP
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 6 lip 2012, 21:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez luolipolu » 8 lip 2012, 13:03 Re: szukam pracy

AnetaPPP napisał(a):Witam, czy sa tu jakieś osoby, które pracowały przez agencję IGD na gazetach? Chciałabym uzyskać jakieś informacje o tej agencji, jakie są godziny pracy, jaka stawka i czy warto. Dopiero przyjechałam niedawno a oni podobno przyjmują wszystkich. A z drugiej strony ktoś mi powiedział żebym tam nie szła, bo to rzeźnia, ale chyba nie może być aż tak źle?
Ktoś w ogóle wie, czy oni oferują zakwaterowanie? Z góry dzięki za pomoc.



Po pierwsze najlepiej, żebyś sama odwiedziła ta agencje i dowiedziała się wszystkiego od nich. Z praca różnie bywa, dla jednych może być ciężko dla innych nie. Stawki niższej niż 6.08 na godzinę nie dostaniesz, może być tylko lepiej;) Po drugie nie wierz we wszystko na słowo co Ci ludzie mówią. Niestety Anglia usłana jest życzliwymi rodakami. Zakwaterowań agencje z reguły nie oferują, przynajmniej ja się z tym nie spotkałem, no chyba, że jest to jakaś praca wyjazdowa, do której rekrutują.

luolipolu
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 kwi 2012, 13:42
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sivvusek » 8 lip 2012, 21:58 Re: szukam pracy

Zdecydowanie podejmę legalną pracę :) Najlepiej w kategorii remonty-wykończenia, Mam 15 letnie doświadczenie w budowlance. Choć nie pogardzę pracą jako sprzątacz lub pomoc kuchenna. Mam Chęci, Zapał oraz Motywację i na razie chwilowo ;) słaby angielski. Jak coś będziecie wiedzieli to proszę na PW.

sivvusek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 44
Dołączył: 6 lip 2012, 20:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof75 » 9 lip 2012, 19:05 Re: szukam pracy

witam szukam pracy mam wlasny transport ma ktos namiary gdzie przyjmuja z gory dzieki

krzysztof75
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 48
Dołączył: 24 lis 2010, 13:12
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gemini119 » 9 lip 2012, 20:14 Re: szukam pracy

Witam, szukam wspólnie z koleżanką pracy w okolicach Oldbury, West Bromu czy Tipton. Jeśli Ktoś posiada jakieś info na ten temat proszę o kontakt na maila.
naciola@wp.pl

gemini119
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 4 gru 2007, 18:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tmila » 9 lip 2012, 20:57 Re: szukam pracy

w bedfored w piekarni za nadgodziny 12funtów, nocki 9, dniowki 7.... praca jako production operative

tmila
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 cze 2012, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 9 lip 2012, 21:11 Re: szukam pracy

tulip na tiptonie-fabryka miesa!!

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gemini119 » 9 lip 2012, 21:47 Re: szukam pracy

Masz jakiś namiar na tą firmę?

gemini119
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 4 gru 2007, 18:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez luqas7 » 10 lip 2012, 10:57 Re: szukam pracy

może taka prośba jeśli ktoś pisze gdzie jest praca to może podawał by nazwę agencji lub jakiś kontakt a nie tylko firmę

luqas7
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 22 wrz 2009, 16:51
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna93 » 10 lip 2012, 11:06 Re: szukam pracy

A wie ktos moze cos o pracy w Wolverhampton badz okolicy ?
Avatar użytkownika
Czarna93
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 9 lip 2012, 19:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 10 lip 2012, 11:34 Re: szukam pracy

AnetaPPP, ja odradzam ta agencje. moj przyjaciel tam pracowal... o ile mozna to praca nazwac... na gazetach i za 12 godzin dziennie przez tydzien dostal grosze ok. 90 f.
i nie piszcie,ze mniej niz 6.08 nie dostanie, bo tam praca jest na akord...a przy payslipach podaja stawki godzinowe;/ pozniej jest masa problemow. takie doswiadczenie mial moj przyjaciel razem z kilkoma innymi znajomymi pracujacymi tam.
lepiej zapisac sie do angielskiej agencji. i oczywiscie przegladac ogloszenia o prace...i uwazac na te z zakwaterowaniem...
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Restrepo » 10 lip 2012, 11:53 Re: szukam pracy

Witam.

Poszukuję pracy od września w okolicach Erdingtonu lub centrum z możliwością dojazdu komunikacją miejską
Posiadam zawód technika marynarza.
W PL pracowałem również jako magazynier oraz ponad rok w pizerri jako kasjer, pizzer-man i kierowca :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Restrepo
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 33
Dołączył: 23 maja 2012, 10:44
Lokalizacja: K-K/Bham/Acocks
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 10 lip 2012, 16:33 Re: szukam pracy

luqas7 napisał(a):może taka prośba jeśli ktoś pisze gdzie jest praca to może podawał by nazwę agencji lub jakiś kontakt a nie tylko firmę

wystarczy wpisac w google nazwe tej firmy i masz adres i idziesz i sie pytasz-proste chyba co?? czy za takie ciezkie zeby zrozumiec..

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez luqas7 » 10 lip 2012, 17:07 Re: szukam pracy

Czarna123 napisał(a):
luqas7 napisał(a):może taka prośba jeśli ktoś pisze gdzie jest praca to może podawał by nazwę agencji lub jakiś kontakt a nie tylko firmę

wystarczy wpisac w google nazwe tej firmy i masz adres i idziesz i sie pytasz-proste chyba co?? czy za takie ciezkie zeby zrozumiec..
jak już jesteś taka wszechwiedząca to napisz wszystkim ten adres oraz czy ta fabryka przyjmuje bezpośrednio czy przez agencje pracy mieszczącą się pod tym samym adresem dla informacji ta agencja pracy to Prime Time tel 01215223728

luqas7
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 22 wrz 2009, 16:51
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 10 lip 2012, 17:21 Re: szukam pracy

dziewczyna napisała nazwę, miejsce..wystarczy to wpisać w google i w sek masz, wystarczy trochę chęci, nie dość, że ktoś podaje informację gdzie możesz znaleźć pracę to jeszcze najlepiej, żeby wyszukiwał adresy, telefony itp..
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA