Wynajecie domu przez agencje searchers

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez lukasz1984 » 9 lip 2012, 20:29 Wynajecie domu przez agencje searchers

Witam. Mam pytanie odnosnie wynajecia domu przez agencje searchers, czy ktoś już wynajmowal przez to agencje, i jak długo trwają wszystkie formalnosci, dzięki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam

lukasz1984
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 12 kwi 2010, 21:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 9 lip 2012, 22:23 Re: Wynajecie domu przez agencje searchers

niestety pierwsze słysze o tej agencji ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Marosu » 13 lip 2012, 20:04 Re: Wynajecie domu przez agencje searchers

Ja z nimi nie wynajmowalam, ale z kilkoma innymi i generalnie to wszystko wyglada podobnie.
Uwazaj tylko, zeby Cie nie nabili w butelke, bo czesto ludzie placa za 'rezerwacje' danego miejsca, a pozniej i tak sie okazuje, ze jest wynajete komus innemu...
Nie wiem czy wiesz jak wyglada to wszystko? W sensie- formalnosci?

Gdy spodoba Ci sie jakis dom musisz zaplacic tzw administration fee, ktora jest jedynie oplata dla agencji. Czasami agencje robia credit checks, czasami nie. Czasami moga wymagac zyranta jezeli nie masz wystarczajacych (wedlug nich) srodkow na utrzymanie i zaplacenie rentu...
Pozniej to juz wszystko szybciutko- musisz zaplacic deposit i czynsz z gory i gotowe.

Nam zalatwienie formalnosci zajmowalo to tydzien maksymalnie, ale nigdy nie potrzebowalismy zyrantow itp.
Avatar użytkownika
Marosu
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączyła: 24 maja 2012, 20:29
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI