gdzie moge kupic dobry rower i tani no giant trek itd

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez cin21 » 23 lip 2007, 13:55 gdzie moge kupic dobry rower i tani no giant trek itd

chcem kupic rower i nie wiem gdzie potrzebuje pomocy

cin21
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 lip 2007, 23:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 23 lip 2007, 18:02 Re: gdzie moge kupic dobry rower i tani no giant trek itd

Ja kupilam swoj w Halfords w Solihull
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

a ja odradzam halfordsa, drogo!

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 25 lip 2007, 21:03 Re: gdzie moge kupic dobry rower i tani no giant trek itd

kupowalam w zeszlym roku jesienia, akurat byly przeceny. najlepiej poszukac przez neta, a potem pojechac i zobaczyc na zywo :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

a niedzielny ryneczek u ci..a na targu miesno-rybnym?? My kupilismy za 40ł i jezdzimy juz prawie 3 miesiace a wyglada jak nowy
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

mnie mój luby kupił rower za 20f od... złomiarzy ;)
giant, idealny stan, wszystkie części bardzo dobrej jakości, jedyne co mu dolegało to zardzewiały łańcuch, teraz jest już założony nowiusieńki i rowerek chodzi jak rakieta :)
a dlaczego od złomiarzy? bo anglicy to lenie i jak im się wydaje, że coś jest zepsute lub nie wygląda tak jak powinno to wystawiają to na śmietnik :roll: :razz:

swój rower (univegę, jej dolegało jedynie to że była brudna :wink: ) kupił za 70f na sunday markecie.

w ten sposób za 90f w ciągu trzech dni dorobiliśmy się dwóch wspaniałych rowerów.

najlepiej mieć oczy szeroko otwarte i szukać dobrej okazji, niekoniecznie w drogich sklepach rowerowych :)

Pozdrawiam :mrgreen:

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

witam ...Mam Gianta do sprzedania :) skype kyluu31
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

Jak "chcem" kupic dobry rower to nie patrz na napis na ramie, bo gianty treki tez robią cienkie roweryki z niskiej półki. Trzeba patrzeć jaki osprzęt wsadzony siedzi. Przyzwoity rower będzie miał shimano deore w górę, lub sram 5 w górę. A napisik zawsze można sobie ploterem wyciąć, nakleić i będą punkty lansu na dzielni.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

plazermen napisał(a):Jak "chcem" kupic dobry rower to nie patrz na napis na ramie, bo gianty treki tez robią cienkie roweryki z niskiej półki. Trzeba patrzeć jaki osprzęt wsadzony siedzi. Przyzwoity rower będzie miał shimano deore w górę, lub sram 5 w górę. A napisik zawsze można sobie ploterem wyciąć, nakleić i będą punkty lansu na dzielni.



tyle ze dobry to zależy do czego ma służyć... na asfalt to i za 100f kupi ale w teren 500f minimum :)
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

A jeśli ktoś ma ochotę na drogi, nowy rower, a nie ma na niego gotówki, lub nie ma ochoty wyskoczyć z 1000 na raz, warto dowiedzieć się w swoim zakładzie pracy o "Cycle to work scheme".
Pracodawca kupuje rower. Sporo taniej, bo bez VAT, a potem odciąga od wypłaty np 25 funtów miesięcznie.
Mój luby tak zrobił. Mógł sobie wybrać dowolny rower do 1200 bez VAT. Ma swój wymarzony rowerek i nie zabolało go to finansowo w żaden sposób.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

kylu napisał(a):witam ...Mam Gianta do sprzedania :) skype kyluu31

już sprzedany...
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

Uaktualnię swoją wcześniejsza wypowiedź.
Niestety warunki Cycle to Work Scheme się zmieniły i już nie są tak korzystne.
Kolega chciał wziąć rower, ale okazało się, że teraz już trzeba zapłacić pełną cenę z VAT, a także dopłacić jakieś odsetki. Nie pamiętam jak wysokie.
Mój miał szczęście wziąć rower jeszcze na starych zasadach. Teraz nie jest to wcale opłacalne. Równie dobrze można iść do sklepu i kupić rower na raty.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Jeśli mogę coś zasugerować to e-bay lub used walsall. Chociaż zawsze zostają złomiarze. pojeździj trochę po car bootach a nóz widelec sie uda :)
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI