Mieszkanie socjalne , rezygnacja z agencji

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 cze 2012, 13:46 Re: Mieszkanie socjalne , rezygnacja z agencji

Iwona^, takich absurdow jest wiecej. Np fakt ze socjalne przynajmniej w zalozeniu dostaja Ci ktorzy nie maja gdzie mieszkac, nie stac ich na kupno czegos swojego a czesto i gesto dostaja chaty w tak oplakanym stanie ze wymagaja generalnego remontu co tez jest kosztowne, nie mowie ze zawsze bo np moja znajoma dostala domek w rewelacyjnym stanie ale czesto slyszy sie ze socjalne chaty sa stare, zaniedbane i zniszczone.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez monika8224 » 9 cze 2012, 18:44 Re: Mieszkanie socjalne , rezygnacja z agencji

witam wszystkich ponownie , otóż muszę sprostować pewną rzecz, mieszkanie które dostaliśmy nie jest socjalne. Przydział na te mieszkanie które dostaliśmy jest na podobnych zasadach co socjalne,ale to nie to samo.Rejestrowaliśmy się w agencji mieszkaniowej, po czym złożyliśmy aplikacje na mieszkanie które sobie wybraliśmy, gdzie nas sprawdzano z zdolności kredytowej i takie tam, mieszkania w tej agencji są zregóły nowe. Przepraszam jeżeli wprowadziłam was w błąd.

monika8224
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 19 maja 2010, 21:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin janda23 » 15 lip 2012, 07:46 Re: Mieszkanie socjalne , rezygnacja z agencji

witam! mam pytanie gdzie mugłbym się zwrócić o aplikacje o mieszkanie socjalne w west bromwich?

marcin janda23
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 lip 2012, 07:34
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bubu » 15 lip 2012, 10:38 Re: Mieszkanie socjalne , rezygnacja z agencji

na west bromie musisz isc do sandwell homes na high street

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron