Witam:) jestes z wolverhampton lub okolic i msz rower MTB

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
Witam zapraszam wszystkich kto lubi aktywny wypoczynek na wspólne wypady poza miasto... nie marnuj czasu siedząc przed kompem :rozwalkompa: , trochę ruchu nikomu nie zaszkodziło - no może poza nielicznymi wyjątkami ;}, w grupie jest wesoło... dzisiaj 12;00am trasa z odrobina adrenaliny ;) zapraszam :) 07511219935
Załączniki
mtb bloto.jpg
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

juz widze te tłumy... ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

Ivoneczka23 napisał(a):juz widze te tłumy... ;)


no tłumów nie było ale jeden koleś się skusił i wcale nie żałuje... z tego wszystkiego rower mu sprzedałem co by błota się lepiej trzymał :) wiadomo ze nie każdy lubi się upier...lic ;) wiec jest jak jest :)
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

Ja mam rower mtb i jestem z okolic :) jakies propozycje?
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

damiano77 napisał(a):Ja mam rower mtb i jestem z okolic :) jakies propozycje?


witam... w sobote bedzie ladna pogoda wiec mozna sie zgadac :) tu jest niezla miejscowka 52.71119,-1.935076

a moze ty znasz dobre tereny ?
pozdro....
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

Witam,

A czy tez mniej extremalne wycieczki robicie - takie co to rower bardziej miejsko-turystyczny (hybryda) wytrzyma?

diwaid
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 lis 2008, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

diwaid napisał(a):Witam,

A czy tez mniej extremalne wycieczki robicie - takie co to rower bardziej miejsko-turystyczny (hybryda) wytrzyma?


witam... jezdzimy raczej rekreacyjnie z domieszka trudniejszego terenu ;) jesli masz rower na 26 calowych kolach z porzadnym bieżnikiem i sprawne hamulce to dasz rade :)
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

a po berminghamie tez sie poruszacie? bylbym chetny, gorzej z dojazdem do wolverhampton ..., ja mieszkam praktycznie w centrum , od strony handsworth , hockley, jewellery quarter , jezdze prawie codziennie , glownie krotkie trasy bo samemu nudno..
umiesz liczyc licz na siebie bo twoje sczescie innych jebie :)

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 47
Dołączył: 30 gru 2007, 03:32
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

opony bardziej szosowe, prawie wcale bez bierznika ale nawet 27 calowe (700x32c)

diwaid
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 lis 2008, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

diwaid napisał(a):opony bardziej szosowe, prawie wcale bez bierznika ale nawet 27 calowe (700x32c)


witam... no niestety ale ten rowerek w teren sie nie nadaje... my unikamy drog asfaltowych wiec musial bys zmienic sprzecik :)
pozdro...

Dodano: -- 9 sie 2012, o 22:36 --

BRUMMIEBIKER napisał(a):a po berminghamie tez sie poruszacie? bylbym chetny, gorzej z dojazdem do wolverhampton ..., ja mieszkam praktycznie w centrum , od strony handsworth , hockley, jewellery quarter , jezdze prawie codziennie , glownie krotkie trasy bo samemu nudno..


witam.. znajdziesz obok siebie lesny zroznicowany teren bez drog asfaltowych to daj namiary a moze sie zgadamy :)
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

niestety ten weekend mam zajety,ale w nastepny proponuje cannock chase
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

a jak u was z wypadami w ciagu tygodnia?

diwaid
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 lis 2008, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

od poniedzialku koncze prace o 2pm wiec jest czas aby posmigac... ja osobiscie w wolver robie sobie rundke po tutejszym szlaku.
Załączniki
szlak1.jpg
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

Brummiebiker, masz MTB i auto?

pabloski
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 21 cze 2011, 14:39
Reputacja: 4
Neutralny

Ja zawsze jestem chetny na jakis rowerowy wypad ;] Czuje sie bardzo dobrze w terenie i mysle ze jestem dosc zaawansowanym cyklista, wiec zadna trasa nie stanowi dla mnie problemu ;] Mam rower mtb i szosowy :) moze ktos chetny na jakis wypad jutro? Moze cannock chase? Jestem z bham i mam auto, moge dojechac i jedna osobe z rowerem zabrac ze soba jakby ktos chcial... kontakt pod nr 07730587245 ;]

Mictlan
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 38
Dołączył: 21 lip 2007, 21:47
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT

cron