Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 12 wrz 2012, 05:07 Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was korzystała z solarium, które znajduje się na siłowni i czy mogłaby mi napisać jakie są tam lampy.
Poproszę o wiadomość na priv, bo nie wiem czy ewentualne komentarze nie zostaną potraktowane np. jako reklama/antyreklama tegoż to przybytku :D

Z góry dziękuję i życzę miłej środy- jeszcze tylko chwila i znów weekend 8)
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dagus » 12 wrz 2012, 16:29 Re: Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

Hej, szczerze to nie wiem jakie tam maja lampy ale ja chodze na silownie na Smethwick i sa bardzo mocne i limit jest tylko 6 minut. Uzylam tego solarium wczoraj po raz pierwszy, pomyslalam sobie co to jest 6 minut ale teraz nie wyobrazam sobie siebie po np ponad 10 minutach. W kazdym badz razie polecam. Silownie jak najbardziej tez

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hienka » 12 wrz 2012, 22:07 Re: Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

ja z kolei mam pytanko jaka jest cena?? i czy trzeba miec wykupiony karnet na silownie
Avatar użytkownika
hienka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 38
Dołączyła: 25 kwi 2011, 09:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagus » 13 wrz 2012, 11:53 Re: Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

trzeba miec membership bo musisz podac swoj kod PIN tam i odpowiedziec na pytania. Koszt to 50p za minute

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET