Pierwsze urodziny w nursery

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MężczyznaPostNapisane przez lewti » 9 sie 2012, 11:50 Pierwsze urodziny w nursery

Witam.Za niecały miesiąc mój synek kończy roczek.jeśli chodzi o przyjęcie urodzinowe w domu to wiem jak je urządzić.ale czy któraś z mam orientuje się jak to wygląda w żłobku?synek przynosił jakieś drobne upominki od kolegów i koleżanek, którzy obchodzili już swoje pierwsze urodziny. z tego wiem, że chyba powinno się obdarować takim upominkiem wszystkie dzieci z grupy.ale czy coś jeszcze?jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o pomoc:)

lewti
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 43
Dołączył: 15 wrz 2007, 09:25
Lokalizacja: braniewo
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 9 sie 2012, 12:45 Re: Pierwsze urodziny w nursery

moze jakies babeczki? albo pakiet slodyczy
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 9 sie 2012, 21:07 Re: Pierwsze urodziny w nursery

Ja zawsze kupuke zelki Haribo te male po 10p albo lizaki
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 11 sie 2012, 21:31 Re: Pierwsze urodziny w nursery

Urodziny w nursery powinny byc obchodzone symbolicznie, zelki zapakowane w malutkie opakowanie, lizak, lub jakiekolwiek inne slodycze zapakowane w malenskiej paczuszce spokojnie beda odpowiednie na te chwile. zapytaj wychowawce ile dzieci jest w grupie gdyz slodkosci musi otrzymac kazde dziecko.
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mloda mama » 12 sie 2012, 15:52 Re: Pierwsze urodziny w nursery

moja mala tez obchodzila urodzinki w przedszkolu-pytalam sie pani czy mam cos zrobic ,bo nie wiedzialam a ona mi na to ze nie musze oni sami cos organizuja jak dziecko ma urodzinki ale ja kupilam torcik, swieczki, zelki i cupcakes-y . Wszystkie dzieci siedzialy wspolnie przy stole, spiewali "happy birthday",mala zdmuchnela swieczki i byla mala imprezka.Poprosilam zeby zrobili mi zdjecia , nie bylo zadnego problemu.

mloda mama
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 5 lip 2010, 10:09
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez danonek » 6 paź 2012, 09:29 Re: Pierwsze urodziny w nursery

dziewczyny nie bede twozyc nowego watku. powiedzcie mi co dac dziecku na urodziny do szkoly do 1 klasy bo sama nie mam pomyslu.

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 6 paź 2012, 15:52 Re: Pierwsze urodziny w nursery

No wlasnie ja za miesiac tez stane przed tym dylematem,moj synek bedzie konczyl 4 latka i rowniez nie wiem co zaniesc do przedszkola.Myslalam o tych zelkach zapakowanych w osobne saszetki,ale u malego w grupie jest pare dzieci azjatyckich i pewnie zelek ktore nie sa halal jesc nie moga.A moze ciasto upiec i zaniesc?
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez danonek » 6 paź 2012, 16:49 Re: Pierwsze urodziny w nursery

Anastazja, moj konczy 6 jest pierwszej klasie i tez nie wiem myslalam nad tortem i jakimis cukierkami bo to jedyny pomysl jaki mi przychodzi do glowy.

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 paź 2012, 18:06 Re: Pierwsze urodziny w nursery

ja na biezaco jestem, bo cora 2 dni temu miala urodziny :)

jak byla jeszcze w przedszkolu to zawsze pieklam tort + zelki/lizaki/cukierki
teraz jak jest w szkole to juz troche inne zwyczaje panuja, zadne torty nie wchodza w gre w czasie zajec, do tego jakies alergie u dzieci itp, wiec najlepsza opcja sa wlasnie zelki/lizaki/cukierki.

danonek napisał(a):dziewczyny nie bede twozyc nowego watku. powiedzcie mi co dac dziecku na urodziny do szkoly do 1 klasy bo sama nie mam pomyslu

zalezy od plci i czym dziecko sie interesuje ;) najlepiej podpytac rodzica.

corka dzis miala impreze w playhousie i wlasnie siedzi i rozpracowuje prezenty. wszystkie sa super :D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Iryska » 7 paź 2012, 12:33 Re: Pierwsze urodziny w nursery

Mój synal skończył 7 lat w zeszłym miesiącu i zaniósł do klasy całe pudełko cukierków " Celebration " i tyle.

Jeśli to by były jednak pierwsze urodzinki to pewnie torta bym upiekła.
Avatar użytkownika
Iryska
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 42
Dołączyła: 12 lip 2012, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 8 paź 2012, 09:23 Re: Pierwsze urodziny w nursery

To ja chyba tez kupie to pudelko cukierkow,nie bede sie z ciastem wychylac :P
agg, Wszystkiego najlpeszego dla corci!!! :roza:
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ena21 » 8 mar 2015, 22:16 Re: Pierwsze urodziny w nursery

Odświeże temat ;) Moja córka urodziny ma w czwartek i tam akurat taki zwyczaj ze rodzice przynosza zawsze torta. Tylko ja nigdy tych tortów nie widzialam i niewiem czy ja moge zanieść torta dzieciecego takiego kupionego np w tesco ?? Nie umiem piec... Czy ktoś moze probował tych tortów w ksieżniczki czy misie z tesco?? Wygladają bardzo ładnie.
Avatar użytkownika
Ena21
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 34
Dołączyła: 25 lis 2012, 23:00
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martizzoo88 » 9 mar 2015, 21:17 Re: Pierwsze urodziny w nursery

hej! mój synek miał drugie urodziny w lutym, a pierwsze w przedszkolu kupiłam gotowego, nieduzego, symbolicznego torta, ze swieczką, do tego smazylam dzięcięce mini pączki i robiłam ciasteczka z lukrem i kolorowa posypką, spisałam wszystkie składniki w razie gdyby któreś dziecko miało na coś alergię, zaniosłam rano do przedszkola, odbierałam synka popołudniem i Panie były bardzo zachwycone-powiem tak, nic nie zostało, nawet okruszek:)

martizzoo88
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 28 lis 2013, 16:23
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO