Mam Dosc ?!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 23 paź 2012, 20:44 Mam Dosc ?!

Bardzo chetnie poznam Pania Rak Rybe lub SKorpion..Wyglad nie ma znaczenia..jestem Raczek lat 20 pozdrawiam :(
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paga » 23 paź 2012, 21:01 Re: Mam Dosc ?!

Czemu akurat takie znaki zodiaku ? Jesli o to chodzi :D I z smutna minka ?
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 23 paź 2012, 21:08 Re: Mam Dosc ?!

Duzo by tu pisac ale wiem ze jeden z tych trzech znakow by mi na pewno odpowiadal a jesli chodzi o smutna minke to po prostu jestem ostatnio smutny a nie chce zeby cale forum wiedzialo co jest nie tak jesli ktos faktycznie bedzie sie chcial poznac to wtedy chetnie opowiem
Ostatnio edytowano 23 paź 2012, 21:13 przez b37, łącznie edytowano 1 raz
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paga » 23 paź 2012, 21:13 Re: Mam Dosc ?!

Mam nadzieje , ze sie pojawi wybranka odpowiadajaca tej kryterii ;) oj ... Usmiechnij sie , od razu lepiej sie poczujesz na duchu i dzien bedzie wydawal sie lepszy ;) No .. no ... Mam widziec usmiechnieta buzke :D Nie zartuje :D
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 23 paź 2012, 21:14 Re: Mam Dosc ?!

:D prosze
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paga » 23 paź 2012, 21:15 Re: Mam Dosc ?!

Ha ha ha i tak powinno byc caly czas :D To bardziej dziala na Panie ;)
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 23 paź 2012, 21:21 Re: Mam Dosc ?!

no moze i dziala ale wolal bym sie usmiechnac patrzec prosto w oczka ;)
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paga » 23 paź 2012, 21:23 Re: Mam Dosc ?!

Trzymam kciuki , ze szybko to nastanie :D
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 24 paź 2012, 12:12 Re: Mam Dosc ?!

O jejku dorośnij, wciąż wierzysz w horoskopy, znaki zodiaku itd? Przecież to bzdura, takim tokiem myślenia będziesz zawsze nieszczęśliwy, bo akurat idealna kandydatka stworzona dla ciebie będzie nie z twojej trójcy... A co z Chińskimi i innymi znakami i numerami ,może powinny dziewczyny od razu podawać swoją datę urodzenia byś mógł sobie przeanalizować ?
Wyluzuj człowieku ,otwieraj się na każdą nową znajomość i nie bądź za bardzo romantyczny,nie planuj idealnego życia, nie szukaj idealnej kobiety itd, bo potem czas się ciągnie , a każde niepowodzenie niż wzmacniać dołuje...
Tak czy siak Powodzenia ... ;srece:
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 24 paź 2012, 13:09 Re: Mam Dosc ?!

hehe umiesz poprawic humor ;) uwazam ze wlasnie w taki sposob bede szczesliwy jesli myslisz ze nie probowalem z innymi dziewczynami nigdy wczesniej ? oczywiscie ze probowalem i zebys sobie nie pomyslal ze jestem jakims glonem komputerowym czy jak kolwiek sie to nazywa nie jestem a to ze szukam szczescia w taki lub inny sposob to raczej sprawa normalana kazdy szuka jak moze a to czy ja wierze w horoskopy czy nie to raczej moja osobista sprawa ;) i prosze nie mow o idealnym zyciu nie wiedzac kto siedzi po drugiej stronie kabla i co przezyl o jejku dorosnij ;) i byl bym wdzieczny o zostawienie tego typu komentow dla siebie.... pozdrowka :rozwalkompa: :P
Ostatnio edytowano 24 paź 2012, 16:55 przez b37, łącznie edytowano 3 razy
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny
Góra
-4

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 24 paź 2012, 16:18 Re: Mam Dosc ?!

malaroksi hahaha jak zawsze wali z grubej rury i nie zważa na nic. A tak dla Twojej wiadomości - to Ty piszesz bzdury.
Dla mnie.
Więc - wyluzuj :P

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 24 paź 2012, 16:51 Re: Mam Dosc ?!

nie rozumiem ale i mi nie tlumacz prosze ;) pozdrowka
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mooffinka » 24 paź 2012, 18:13 Re: Mam Dosc ?!

A ja wam powiem, ze w tym jest troche prawdy. Wiem z autopsji ;) Sama jestem rakiem i zauwazylam, ze najlepiej dogaduje sie z osobami spod znaku raka, skorpiona, ryb, byka, panny i koziorozca. I wyszlo to przypadkiem, gdy dowiedzialam sie spod jakiego sa znaku i wyszlo tak, ze najlepszych znajomych mam wlasnie spod tych znakow. Czyli wg horoskopu co drugi i analogicznie z pozostalymi jest tak samo, ze najlepiej sie dogaduja miedzy soba tj. baran, bliznieta, lew, waga, strzelec, wodnik. Sprawdza sie to w 90% przypadkow :) pozostale 10% to wina tak zwanego ascendentu, w ktorym ktos sie urodzil ;) Po bardziej szczegolowe info odsylam do wujka google, nie bede spamowac tym tego watku :P Ale co to znaczy w zyciu? Przyklad z mojego zycia: poznalam dziewczyne w pracy, swietnie sie dogadywalysmy i w ogole, od razu bylo czuc porozumienie :) bylam pewna ze jest zodiakalna ryba, a potem sie okazalo ze jest baranem :) i prawdopodobnie urodzila sie po prostu pod znakiem barana, ale w ascendencie ryb ;) przyklad drugi, moj byly facet to strzelec,a dogadywalismy sie swietnie i rozumielismy bez slow :) a przyklad trzeci, na potwierdzenie slowa troche w pierwszym zdaniu tego posta, to mam kolezanke, ktora jest zodiakalnym rakiem, ale jej tak nie trawie, ze masakra, nie dogadujemy sie jakos swietnie, nie ma zbyt duzego porozumienia miedzy nami.

Tak czy inaczej, kiedys sie tym interesowalam, zastanawialo mnie, dlaczego z jednym sie dogaduje, a z innym nie, porozumienie czuc juz przy pierwszych wymienionych slowach :) i pomyslalam o znaku zodiaku, analizowalam, sprawdzalam i teraz wyciagam z tego wnioski :) i powiem jedno - cos w tym jest :)

mooffinka
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:13
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 24 paź 2012, 18:18 Re: Mam Dosc ?!

cieszy mnie to ze nie tylko ja na to zwrocilem uwage ;)
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 24 paź 2012, 18:23 Re: Mam Dosc ?!

Chłopie masz 20 lat i twierdzisz ze masz już doświadczenia . Nie żle szybko zacząłeś :))))) Powodzonka

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

Następna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ

cron