Przestroga

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez maniek2140 » 11 lip 2012, 18:41 Przestroga

Uwaga na oszusta co chce sprzedać iPhone 4 s za niby mała cenę bo jedzie do polski to wałek podaje numer orginalnego nie swojego numer a tak naprawdę ma podróbe i jak chcesz sprawdzić to niby ma klienta w danej chwili co go bierze jeździ niebieskim fordem nie dajcie sie nabrać

Dodano: -- 11 lip 2012, o 18:44 --

I ściemnia ze niby kupił tydzień temu ale wyrzucił papiery itd nie dajcie sie nabrać pozdrawiam

maniek2140
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 sty 2007, 22:08
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 13 lip 2012, 14:52 Re: Przestroga

O, to ja go chetnie poznam! Z przyjemnosciá dam sie oszukac a pozniej zostane nowym wlascicielem niebieskiego forda. Lubie cwaniaków.Tacy najczesciej juz pózniej, potrafiá zalatwiac potrzebe fizjologiczná nawet nie rozbierajác sie.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez andrzejj » 13 lip 2012, 23:26 Re: Przestroga

krisbrumm napisał(a):O, to ja go chetnie poznam! Z przyjemnosciá dam sie oszukac a pozniej zostane nowym wlascicielem niebieskiego forda. Lubie cwaniaków.Tacy najczesciej juz pózniej, potrafiá zalatwiac potrzebe fizjologiczná nawet nie rozbierajác sie.

uuu..powialo chlodem
Avatar użytkownika
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 8 lip 2012, 19:45
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez baniakrulez » 1 lis 2012, 13:13 Re: Przestroga

krisbrumm napisał(a):O, to ja go chetnie poznam! Z przyjemnosciá dam sie oszukac a pozniej zostane nowym wlascicielem niebieskiego forda. Lubie cwaniaków.Tacy najczesciej juz pózniej, potrafiá zalatwiac potrzebe fizjologiczná nawet nie rozbierajác sie.


Off top, ale czytając tą wypowiedź przypomniała mi się scena z filmu "Kiler" jak Ryba mówi do Wąskiego:
"-Pytanie pierwsze, zawsze sikasz przez zapięty rozporek?
- Zawsze. "
Avatar użytkownika
baniakrulez
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 38
Dołączył: 14 kwi 2011, 13:01
Lokalizacja: West Browmich
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA