LLoyds i karty płatnicze

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez uk.tomasz » 10 sie 2012, 23:36 Re: LLoyds i karty płatnicze

Jeżeli masz szarą/srebrna kartę LLoyds to zapewne masz bezpłatne konto i niestety wypłaty dokonasz tylko w bankomatach wyznaczonych przez bank, można dokonywać płatności w sklepach i internecie ale na pewno nie możesz płacić tą kartą w Polsce. Krótko i na temat.
Avatar użytkownika
uk.tomasz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 48
Dołączył: 5 kwi 2011, 11:28
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fj1200 » 11 sie 2012, 10:25 Re: LLoyds i karty płatnicze

Domyślam się, że to jest Twoje pierwsze konto w Anglii. Te karty wprowadził Lloyds, jakieś 2 lata temu po tym, jak Polacy i zapewne inni emigranci wywalili ich w "kosmos". Co prawda nie wiem, co im to dało ale widocznie poczuli się bezpieczniej.
Ja taką kartę używałem przez rok i też zaczęło mnie to drażnić. Poszedłem do oddziału, gdzie zakładałem konto i bez problemu zamienili mi na classic card. Sprawdzili tylko czy są stałe wpływy i zadali parę jeszcze głupkowatych pytań :) . A żeby było śmieszniej to od razu chcieli mi dać kredyt w koncie (overdraft) Spróbuj, nie powinno być problemu.

fj1200
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 sie 2012, 09:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 13 sie 2012, 09:38 Re: LLoyds i karty płatnicze

Wszystkim którzy wypowadają sie na mój temat muszę zmartwić, niestety nie czytacie ze zrozumieniem gdyż na samym początku w pierwszym poście napisałem że kilku moich znajomych ma właśnie takie ograniczenia i nie dotyczą ona mojej osoby, gdy ja zakładałem rachunek w banku były to czasy że na paszport polski można było wziąć spory kredyt niestety anglicy nie znali mentalności Polaków. Moja zdolność kredytowa zawsze zadawalała bankowców pomimo że posiadam szarą kartę płacę za konto wydaje mi się dużo ale i czerpię z tego korzyści więc nie nalegam na obniżenie comiesięcznych wydatków związanych z obsługą mojego konta.
Wychodzi z tego że po rak kolejny przejechali się na kombinatorskim charakterem ludzi ze wschodu i wprowadzili kolejne ograniczenia do konta, które z czasem nowo przybyli emigranci będą mogli znieść i to było sednem mojego postu zwykła ciekawość dlaczego te utrudnienia. Teraz mi się przypomniało że też miałem takie na początku mogłem wypłacać w innych bankomatach niż lloydsa tylko 250 dziennie ale kiedyś samo wróciło do normalności hehe.
Temat uważam za zakończony, pozdrawiam wszystkich aktywnych i biernych uczestników tego wątku.

PS ciekawe dlaczego osoba o nicku marysienka82 negatywnie oceniła moje zapytanie ?

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 14 sie 2012, 01:03 Re: LLoyds i karty płatnicze

jak chcesz to moge dac ci kontakt do Polki ktora pracuje w lloydsie niedawno kolega zakladal u niej konto w banku a nastepnie po znalezieniu pracy konto zostalo zmienione na classic account ktore jest darmowe i mozna wyplacac ze wszystkich bankomatow. wiecej na PW

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez justyna.a » 14 sie 2012, 19:35 Re: LLoyds i karty płatnicze

Witam! W zeszłym roku, w czerwcu składam aplikacje o założenie konta w banku Lloyds internetowo i po wypełnieniu danych zakwalifikowano mnie własnie do konta typu Cash. Po kilku dniach dostałam szarą karte i podobnie pieniążki mogłam wypłacać tylko w bankomatach Lloyds. Kiedy po kilku miesiącach pytałam w banku o zmianę konta na Classic, pani poinformowała mnie,że dopiero po upływie roku mogę to zrobić. Odczekałam i podeszłam znów do banku, trwało to kilka minut, miła pani zmieniła coś w komputerze, wydrukowała dokument, podpisałam i po kilku dniach dostałam już zieloną karte. Wracając jeszcze do szarej karty to przy płatnościach w sklepie lub w internecie nie było problemu. Pozdrawiam;)

justyna.a
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 1 lip 2012, 08:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 9 wrz 2012, 17:01 Re: LLoyds i karty płatnicze

Nie rozumiem gdy ktoś pisze że nie może wypłacać w Polsce.Odnośnie tego wystarczy podejść do dowolnego oddziału i poinformować że chce się używać karty za granicą.Zapytają tylko o kraje w których chce sie tej karty używać.Proste i zwięzłe.Pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez aneczka20 » 6 lis 2012, 16:54 Re: LLoyds i karty płatnicze

witam czy ma ktoś nr telefonu lub adress email do polki która pracuje w banku lloyds w telford

aneczka20
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 6 lis 2012, 16:33
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE