Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez xmagdaaax » 23 lis 2012, 17:43 Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

Przyszedł dzisiaj do mnie mandat, za 'jazdę na nieważnym bilecie' tylko że problem jest taki, że w ten dzień wcale nie jeździłam autobusem!
Jakim prawem? Dodam że 3 miesiące temu włamano mi się do auta, i skradziono prawo jazdy.
Czy to może jakoś oddziaływać na to wszystko?
I jak w ogóle wygląda tu kontrola biletów?
Czy możliwe że ktoś się za mnie podał?

Ps. pile, dlatego proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuję.

xmagdaaax
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 3 lip 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Valde » 23 lis 2012, 19:59 Re: Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

Czesc. Calkiem mozliwe, szczegolnie jezeli bylo to angielskie prawko na ktorym jest twoj adres zamieszkania. Mam nadzieje ze zglosilas kradziez na policje, oni powinni tobie dac "Crime Reference Number" to wazne. Jezeli zostalas ofiara kradziezy tozsamosci, mandat za brak biletu to jeszcze maly problem. Ja bym ci radzil najpierw skontaktowac sie z "CIFAS - The UK Fraud Prevention Service" ktorzy beda przygladac sie kazdej transakcji gdzie jest uzywany twoj adres, nazwisko itp. potem zajmij sie mandatem. Ponizej podaje ci link strony na ktorej znajdziesz wiecej informacji odnosnie kradziezy tozsamosci.

http://www.ico.gov.uk/for_the_public/to ... theft.aspx

Zycze powodzenia :)
Avatar użytkownika
Valde
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączył: 27 mar 2012, 10:58
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 23 lis 2012, 21:13 Re: Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

xmagdaaax, jakis czas temu ktos zalozyl podobny watek, tyle ze byla to wlasnie osoba, ktora podala falszywy adres kiedy to dostala mandat za jazde na niewaznym bilecie... :roll:
moze to jakas znielubiana stara "kolezanka" :?: :?

viewtopic.php?f=1&t=11848
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK