Egzamin praktyczny na prawo jazdy w sobote?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez lori28 » 1 gru 2012, 09:48 Egzamin praktyczny na prawo jazdy w sobote?

Czy ktos sie orientuje gdzie mozna zdawac egzamin w sobote, kiedy probuje zabukowac termin na stronie direct.gov mam do wyboru tylko dni tygodnia, a podana jest rowniez cena ezaminow weekendowych....ma ktos pojecie w temacie?
Ostatnio edytowano 1 gru 2012, 13:31 przez lori28, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lori28
Rozeznany
 
 
Posty: 136
Dołączyła: 24 lut 2012, 20:12
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 1 gru 2012, 10:39 Re: Egzamin praktyczny na prao jazdy w sobote?

jak jest wolny termin to sobota normalnie powinna byc na liscie, ja zdawalem w sobote ponad rok temu i nie bylo zadnego problemu. Ja zdawalem na bilstonie moj instruktor mowil ze jest najlatwiej zdac i najlatwiejsze trasy. Nie wiem ile w tym prawdy ale i tak zdane za 1 razem.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lori28 » 1 gru 2012, 13:19 Re: Egzamin praktyczny na prwao jazdy w sobote?

to w takim razie w calym west midlands nie ma terminow na weekendy? sprawdzalam we wszystkich osrodkach.....
Bilston nie ma na liscie, chyba, ze masz na mysli osrodek Lower Gornal?
Avatar użytkownika
lori28
Rozeznany
 
 
Posty: 136
Dołączyła: 24 lut 2012, 20:12
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI