PILNE! Mandat za zle parkowanie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 4 gru 2012, 05:20 Re: PILNE! Mandat za zle parkowanie

Zadzwoń powiedz ze byłaś w tym czasie w tym sklepie, nie wspominaj ze byłaś gdzie indziej w międzyczasie. Żyjemy w państwie prawa to oni muszą ci udowodnić ze poszłam gdzieś jak wiesz ze nikt cię nie widział idź do sądu proste. Przed sądem upewnij sie ze tam nie ma kamery która by potwierdziła ze wyszłas z samochodu i poszłas do polskiego sklepu. To w Europie sie nazywa domniemanie niewinności to oni muszą ci udowodnić ze to twoja wina a nie ty niewinność

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez m eva » 4 gru 2012, 10:06 Re: PILNE! Mandat za zle parkowanie

Rozwiewajac wszelkie watpliwosci,po tym zdarzeniu kupilam laptopa na kredyt-w drugiej polowie tego roku,oraz wzielam dwa telefony na abonament,oba na dwa lata. :grin:
Jak bedziecie mieli czas to poczytajcie sobie o Private Parking Tickets,poogladajcie filmy na youtube-nawet BBC ma taki,poczytajcie FightBack Forums itp. Takie firmy szukaja naiwnych ktorzy zaplaca kare taka prawda,cale szczescie ja nie zaplacilam i mam £75 w kieszeni,listy ktore oni wysylaja to ja tez moge sobie wydrukowac i kogos postraszyc,a nasze dane z DVLA moga kupic tylko za £2.50.Wiec najpierw radze zapoznac sie z tematem niz osadzac ze sie zdziwie bo pralki nie kupie...kupie co chce i kiedy chce.Pozdrawiam :D

m eva
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 3 wrz 2008, 20:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Macglen » 4 gru 2012, 17:03 Re: PILNE! Mandat za zle parkowanie

Jezeli dobrze poszukacie to sie dowiecie, iz mandaty z prywatnych parkingow wystawiane przez prywatne firmy sa bezprawne. Stad wiec rada by ignorowac je, nie dzwonic nie pisac. Mandaty zgodne z prawem moze wystawic jedynie policja oraz concil czyli niebiescy panowie snujacy sie po ulicach. Inne sa bezprawne a firmy monitorujace parkingi takze nielegalnie nabywaja informacje od DVLA dotyczace wlasciciela pojazdu.

Mozna sobie poczytac na o tym na stronach BBC oraz moneysavingexpert.

http://www.moneysavingexpert.com/travel/parking-rules

http://www.moneysavingexpert.com/reclai ... ng-tickets

http://www.moneysavingexpert.com/reclai ... et-appeals

Sam bylem w sytuacji gdy moje auto przekroczylo o 5 minut limit 3 godzin na prywatnym parkingu. Sprawdzilem firme wystawiajaca mandat. Jest zarejestrowana a i tak placa tylko te osoby co lykaja takie straszenie. Nic sie nie dzieje poniewaz koszty rozpraw przekroczyly by ich dochody. Zdaja sobie z tego sprawe i po entym upomnieniu daja sobie sopkuj a tym samym nam "zle" parkujacym.

Powodzenia
Avatar użytkownika
Macglen
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 wrz 2012, 07:33
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 gru 2012, 15:18 Re: PILNE! Mandat za zle parkowanie

m eva napisał(a):Rozwiewajac wszelkie watpliwosci,po tym zdarzeniu kupilam laptopa na kredyt-w drugiej polowie tego roku,oraz wzielam dwa telefony na abonament,oba na dwa lata. :grin:


nie ciesz sie za wczesnie, takie sprawy troche trwaja, dostaniesz jeszcze pismo sadowe i dopiero po tym moga zmienic Twoje Credit Score. Jest tez opcja, ze mialas wczesniej wysokie CS i zmniejszylo sie do akceptowanego jeszcze poziomy, ktory wystarczyl akurat na wziecie telefonu czy komputera, ciekawie moze byc jak wybierzesz sie po kupno domu, ale jak ktos woli unikac urzedy za 60f to powodzenia.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 11 gru 2012, 16:19 Re: PILNE! Mandat za zle parkowanie

Macglen napisał(a):Jezeli dobrze poszukacie to sie dowiecie, iz mandaty z prywatnych parkingow wystawiane przez prywatne firmy sa bezprawne. Stad wiec rada by ignorowac je, nie dzwonic nie pisac. Mandaty zgodne z prawem moze wystawic jedynie policja oraz concil czyli niebiescy panowie snujacy sie po ulicach.
moj sasiad starsz pan,anglik to samo mi powiedzial, dostal pare razy takie mandaty i po prostu je ignorowal, bo sa nielegalne i sluza tylko temu ,zeby naciagac ludzi...jakos od x lat problemow nie ma, do wiezienia tez nie poszedl ;) wiec nie wiem do konca jak to dziala.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI