virgin silownia/broadway plaza

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 12 wrz 2009, 07:59 virgin silownia/broadway plaza

hej, Mam pytanie czy ktoras z Was chodzi do tej silowni w centrum Virgin. Jakie macie opinie, czy wybieracie silownie czy raczej klasy fitness?. Dajcie znac, milo byloby kogos poznac kto tam chodzi. Ja planuje zapisac sie w przyszlym tygodniu.

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 wrz 2009, 17:44 Re: virgin silownia/broadway plaza

mogę zapisać się z tobą :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez kahanie » 12 wrz 2009, 18:13 Re: virgin silownia/broadway plaza

witaj Olivka,
co do Virgin to nie korzystalam,natomiast jakis czas temu przez rok mialam membership w Bannatynes w Brindley Place(tez centrum).I powiem szczerze,ze jedyna rzecz jaka mi przeszkadzala to fakt,ze bylo tam dosyc tloczno (szczegolnie po 17tej).Lepiej wiec zapytac wczesniej jak wyglada 'oblozenie' w ciagu dnia,co by nie marnowac czasu na czekanie w kolejce do sprzetu...

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 16 wrz 2009, 10:10 Re: virgin silownia/broadway plaza

Na tej silowni nie bylam,ale chodzilam na Handsworth do tej concillowskiej i bardzo mi sie podobalo.
W cenie karnetu (22f miesiecznie) mialam silownie o kazdej porze dnia ,aerobik z tancem,aerobik wodny,saune,basen.
Podobno kazda dzielnica ma takie silownie moze poszukaj i porozgladaj sie.
Ja zapisuje sie znow od pazdziernika! :-)
Pozdrawiam.
Pazurki moja pasja!

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 1 paź 2009, 16:58 Re: virgin silownia/broadway plaza

a wiec zapisalam sie jendak do Virgin. Jak na razie rewelacja!!Super wyposazona, jest silownia i rozne klasy fitness no i basen. Poczatek tygodnia jest dosc busy ale im blizej weekenu tym spokojniej. Jak ktoras z Was ma ochote sie zapisac to dajcie znac. Ja jak najbardziej polecam

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Joanna81 » 25 gru 2012, 23:39 Re: virgin silownia/broadway plaza

Ja tam bylam. Bardzo dobra silownia bo oprocz gymu jest basen, jacuzzi i sauna. zy ktoras z was tez tam jeszcze chodzi? Jak tak to dajcie znac bo bywam tam od czasu do czasu.

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 27 gru 2012, 21:42 Re: virgin silownia/broadway plaza

Sam chodze do virgina i polecam. Cwiczen nigdy nie zawiele. Ja wziolem sobie zewzgledu na moj gabaryt opcje z trenerem osobistym. Jestem bardzo zadowolony z rozmiaru xxl spadlem w tej chwili do l i ide w dol dalej. A wiec naprawde warto.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET