Jak określić poziom znajomosci języka angielskiego ?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Witam jeżeli człowiek zna około 500 słówek nie licząc liczb tyle gdzieś zdążymy przerobić na kursie Callana to co o tym myslicie ??? Czy da rade się jakoś dogadać w agencji lub w pracy ??

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

Nie mam bladego pojęcia, zależy jeszcze jak Twój układ nerwowy będzie reagował, czy zdołasz coś z tych słów złożyć, no i jak szybko to zrobisz, ale pamiętaj, uśmiech jest najważniejszy, taki szeroki od ucha do ucha, pod warunkiem, że ma się kompletne uzębienie :wink: Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

hahaha jasne że kompletny o zęby dbam !!! Fajnie by było jak by to tylko od zębów zależało no uczą nas mówić zdaniami najbardziej sie obawiam wypełnienia tych druków w agencjach nie wiem czy nie dokupić sobie elektronicznego tłumacza
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

Mustafo, dokup sobie. Bedziesz spokojniejszy- w razie czego masz pomoc pod reka.
Hmm 500 slow.. tez nie mam zielonego pojecia. Jesli wiesz O CZYM mowisz albo rozmawiasz to mysle ze wystarczy.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

Dokładnie, ilość słówek ma małe znaczenie. Znaczenie ma czy zrozumiesz i sklecisz zdanie...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

nie mozna jednoznaczenie odpowiedziec na to pytanie, 500 slow to bardzo malo, chyba ze jestes bardzo inteligentny i bedziesz w stanie domyslic sie znaczenia zdania w ktorym sa wyrazy tobie nie znane... jezeli nie miales nigdy do czynienia z rodowitym angolem i to ma byc twoj pierwszy kontakt to nie wroze ci rewelacji...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

Mustafa75 na jakim poziomie skonczyles tego callana??
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Mustafa75 napisał(a):ahaha jasne że kompletny o zęby dbam !!! Fajnie by było jak by to tylko od zębów zależało no uczą nas mówić zdaniami najbardziej sie obawiam wypełnienia tych druków w agencjach nie wiem czy nie dokupić sobie elektronicznego tłumacza



Kupiłam, mam, korzystam....pomaga
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

Jeszcze nie skonczylem narazie chodze będe miał 4 miesiące nauki to nie dużo a nawet bardzo mało planuje przyjazd 20 maja choć nie jest to jeszcze pewne ale to jest najlepszy okres w roku na znalezienie pracy a nie chce całego roku czekać na nastepny maj dlatego zainteresował mie ten elektroniczny słownik do pomocy .
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

Ja rowniez chodzilem na lekcje callana ponad pól roku i uwazam ze jest super metoda dla kogos komu zalerzy na dogadaniu sie, a nie jak w konwencjonalnej metodzie ktora skupia sie glownie na pisowni i poprawnej gramatyce. Oczywiscie nie mozna tez generalizowac nie ktorzy szybciej ucza sie szkolna metoda a inni sluchaniem. Nie ulega watpliwosci fakt ze niektorzy maja nie samowita predyspozycje do uczenia sie jezykow, szkoda ze do nich nie naleze :sad:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK

cron