ryanair odwołał loty do katowic???

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez michu86 » 28 paź 2009, 19:38 ryanair odwołał loty do katowic???

wszedłem dzisiaj na stronkę ryanair, chciałem zamówić bilecik na świeta a tu zonk, nie ma połączeń do katowic, co ciekawe mam bilet na listopad i jak wstukałem dane do odprawy on-line to wyskoczyło, że podany lot nie istnieje, o co kaman?

michu86
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 17 paź 2009, 20:32
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karoolajna » 28 paź 2009, 22:22 Re: ryanair odwołał loty do katowic???

hmm po przeczytaniu Twojego postu sie zaniepokoilam, poniewaz tez mam bylet wykupiony na listopad z Bham do Katowic ale zalogowalam sie na odprawe on-line i normalnie moglam jej dokonac, a co do zarezerwowania lotow z Bham do Katowic na chwile obecna sie nie da, ale podejrzewam, ze po prostu cos robia ze stronka dlatego ze przedwczoraj w ogole nie moglam na nia wejsc co chwile byl jakis Error wiec miejmy nadzieje ze wroci to do normy i ze nie odwolaja lotow ;) pozdrawiam

karoolajna
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 34
Dołączyła: 31 mar 2009, 16:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 11 gru 2009, 23:39 Re: ryanair odwołał loty do katowic???

beirzcie pod uwage rowniez fakt ze jak wyprzedaja wszystkie miejsca to oznaczaja lot jako niedostepny z wiadomych przyczyn...w sumie pewnie juz dawno problem rozwiazany no ale jednak...
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez max02 » 26 lut 2013, 21:28 Re: ryanair odwołał loty do katowic???

Witam a jak jest z wozkiem nie parasolka tylko sklada sie w pol i drugie pytanko czy moge wziasc wozek za darmo dla 2,5 latka?

max02
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 lis 2012, 17:50
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK