Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 27 lut 2013, 14:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

O jej Agadz27, ale musialas sie nerwow najesc zanim wyjasnilo sie,ze z maluszkiem ok jednak ,wspolczuje,bo wiem jak takie informacje wplywaja.Cale szczescie,ze jest w porzadku i oby juz tak zostalo do konca ciazy i maluszki cale i zdrowe pojawily sie na swiecie :)
Ja wczoraj znowu bylam w szpitalu na mierzeniu cisnienia kurcze 3 godziny lezalam pod monitorem cisnienie skacze,ale juz nie tak wysoko czyli leki dzialaja,mialam tez szybkie usg,widzialam maluszka,szczegolowe usg bede miala 5 marca,szkoda ze jeszcze nie ebdzie widac co ma miedzy nozkami,chociaz mojej kolezance w Polsce lekarz plec stwierdzil w 11tc.nie wiem jak to mozliwe bo z tego co wiem zewnetrzne narzady plciowe widoczne sa dopiero kolo 16tc,no moze mial ten lekarz jakis super sprzet,albo poprostu zgadl :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Agadz27 » 28 lut 2013, 17:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, Dzieki:) I ciesze sie ze u Ciebie tez sie normuje:)
Ja byłam dwa tygodnie temu i jeszcze mi nie umiał powiedziec co bede miała, to znaczy niby juz wiedział ale wolał jeszcze mi nie mówic zeby miec 100% pewność. Takze jutro mam nadzieje ze juz sie dowiem:) Buziaki
Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 46
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bham* » 28 lut 2013, 18:45 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

dziewczyny..powiedzcie mi ktory szpital wybralyscie?
wiecie jak to jest z porodem kleszczowym?, ja strasznie sie boje tego ze jesli cos bedzie nietak to bedzie kleszczowy..:(

ciesze sie ze u was wszystko dobrze,:) ja dzis przeszlam glukoze:) calkiem , calkiem...nie to co w PL.:)

pozdrawiam

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agadz27 » 1 mar 2013, 08:38 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Zapomniałam dodac ze jestem juz w 20 tygodniu:)
bham*, ja bede rodzic w Womans Hospital, a czemu zakładasz ze mozesz miec kleszczowy?
Ja wychodze z załozenia ze ludzie którzy pracuja w szpitalu odbieraja porody codziennie i maja stycznosc z róznymi przypadkami i najlepiej wiedza jak sobie poradzic w danej sytuacji i napewno nie mysla zeby nam badz dziecku zaszkodzic! Takze trzeba im zaufać i nie martwic sie a co bedzie gdy...
Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 46
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 1 mar 2013, 09:46 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Moja polozna na zajeciach szkoly rodzenia mowila ze porody kleszczowe sa raczej zadkoscia.
Jesli dziecko jest zle ulozone, co mozna okreslic dopiero w 36 tc to zwykle decyduja o cesarskim cieciu, ktore zarowno dla matki jak I noworodka jest duzo bezpieczniejsze.

Ja mialam tolerancje glukozy jakis miesiac temu I wszystko bylo Ok.
Dzis na podstawie badania moczu okreslili b wysoki poziom cukru I mam skierowanie na kolejne badanie tolerancji

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 1 mar 2013, 10:25 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej :) Witam wszystkie ciezarowki. Od kilku miesiecy czytam forum ale nigdy nie mialam odwagi nic napisac. Jestem w 23 tygodniu ciazy i bedziemy miec synka. Od trzech miesiecy mieszkamy na Erdingtonie i bede rodzic w Good Hope Hospital, co dadzicie o tym szpitalu? Bo ja jak na razie mieszane mam uczucia... W ogole panicznie boje sie porodu i to bedzie moje pierwsze dziecko. Mieszkamy w uk tylko 3 miesiace wiec nie mam tutaj wlasciwie wcale przyjaciol wiec moze na forum chociaz uda mi sie porozmawiac na temat ciazy.

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bham* » 1 mar 2013, 13:15 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agadz27-- ja tez rodze w Women Hospital:) tylko ze dzis zaczelam 26tydzien., dlaczego mysle o kleszczowym?, no niewiem ...poprostu niedawno znajoma miala porod klszczowy mowila ze najgorsza rzecz jaka ja spotkala.A lekarka zaparla sie jakby wyrywala wielkiego zeba:)
u mnie w 32 tyg. maja podjac decyzje o rodzaju porodu, bo ostatnio moje lozysko bylo zbyt nisko ulozone.( wiec moze czekac na mnie cesarka )

pozdraiwm

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 1 mar 2013, 13:32 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Bham, ja tez jestem w 32tc
I bede miec cs w bwh,
Kto wie moze sie tam spotkamy
Na kiedy masz dokladnie termin?

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bham* » 1 mar 2013, 14:48 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

nie, nie ja nie jestem w 32 jestem w 26:) w 32 mam miec scan i maja podjac decyzje co do porodu..
dokladnyh termian mam na 8.06., a ty ktosienk-U :)

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 1 mar 2013, 15:40 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ale Wy dziewczyny fajnie macie,jestescie blizej niz dalej,a ja wciaz mam czarne mysli :(
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bham* » 1 mar 2013, 17:20 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka....nic sie niemartw szybko zleci, a i napewno bedzie dobrze:)
wiem ze jak sie czeka i jeszcze nie wszystko uklada sie tak jak bysmy chcieli to czas sie wlecze jak slimak..., ale mysl pozytywnie.:):)

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 1 mar 2013, 19:23 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, na to co sie potencjalnie moze wydarzyc masz bardzo ograniczony wplyw.
Czarne mysli i stres na pewno nie sa Twoim sprzymierzencami.
Bez nich duzo latwiej o bezproblemowy przebieg ciazy.

Trzymam kciuki, aby udalo Ci sie uciszyc wszystkie leki i podejsc do sparwy optymistycznie.

Sama tez zamartwiam sie bez przerwy. wiec wiem ze to nie jest latwa sprawa.
Zaawansowanej ciazy nie ma co zazdroscic, jak bedziesz w trzecim trymestrze, to bedziesz tesknic albo za wczesna ciaza, aby marzyc o tym, aby wszystko sie szybko i szczesliwie zakonczylo. Ja mam juz dosc bolacego kregoslupa i innych takich medycznych koszmarow, do tego dochodzi presja przygotowan i zakupow, ktorych za nic nie moge skonczyc, bo trudno mi sie zdecydowac i cala masa tradycyjnych lekow zwiaznych z rozwiazaniem i tym co bedzie po nim...


Bham - ja mam termin na koniec kwietnia, ale wszystko wskazuje na to ze CS bedzie w polowie kwietnia.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bham* » 2 mar 2013, 08:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ktosienka- tak wiec zycze ci szczesliwego rozwiazania, i czekamy na wiadomosc od ciebie na temat maluszka i poirodu:)

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 2 mar 2013, 08:23 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Bham dzieki,
Mam jednak nadzieje ze moje rozwiazanie nie nastapi w ciagu najblizszych 6 ciu tygodni i odezwe sie kilka razy na forum w miedzyczasie.

Dziewczyny, macie juz wozki, albo wiecie jakie chcecie miec?
Chyba za dlugo siedze nad tematem I za duzo informacji przeczytalam ....
Chce miec wozek na duzych pompowanych kolach, zeby latwo sie skladal do bagaznika.
Mam juz liste kilku modeli ktore wchodza potencjelnie w gre, ale nie moge podjac decyzji.
Sytuacja zaczyna byc przedrozwodowa. Maz kategotycznie odmowil setnej rundki po dzieciecych sklepach, rozkladania, skladania wozkow I kolejnych prob slalomowych..

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bham* » 2 mar 2013, 11:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ja mam wozek...:) wiem, wiem jeszcze duzo czasu..ale..:) niemoglam sie powstrzymac:)
osobiscie tez mialam dylemat, bo niechcialam miec typowego 'polskiego wozka', jestem dosc wysoka osoba dlatego zdecydowalam sie na stokke xplory. wozek ma fajnie wysoko umieszczona gondole potem siedzisko, mozna tez zamatowac fotelik. lekko sie prowadzi( sprawdzony w domu przez moje starsze dziecki) hihi . Raczka obnizana i podwyzszana do twojej wysokosci, wysokosc gondoli i siedzicka tez mozna dopasowac. obejrzyj sobie jakies filmiki na youtube, dosc dobrze pokazuja mozliwosci wozka.

Ja niedawno 'odkrylam' fajny sklep na walsall, z wozkami i nietylko. polecam:)

bham*
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 14 mar 2012, 13:45
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET