Zmiany w working tax credit

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez black1978 » 18 lut 2013, 09:54 Zmiany w working tax credit

Hej,

Ostatnio znajomy poprosil mnie o pomoc.
Jakis miesiac temy wyslal folmularz aby otrzymac working tax credit.
Wszystko co trzeba uzupelnil.
I odeslali mu list ze potzrebuja informacji i ze powinien im odeslac wszystkie P45 jakie ma, P60, payslipy a nawet wydruk bankowy z konta dokladne dane ile godzin i kiedy przepracowal.
Nic z tego nie rozumiem. Ja mialam working tax credit jakies 2 lata temu i nic takiego nie chcieli.
czy ktos moze cos poradzic?

black1978
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 maja 2011, 16:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 18 lut 2013, 20:34 Re: Zmiany w working tax credit

No moze Cameron hehe tak powaznie to musialo sie cos zmienic ,co wydruku bankowego to jesli ma za duzo oszczednosci na koncie to nawet zasilek dla bezrobotnych sie nie nalezy. A payslipy i p60 w sumie pewnie potrzebuja zeby sprawdzic dochod.Byly tez wiele oszustw ,wiec pewnie sa to nowe wymogi majace pomoc w przeciwdzialaniu. Takze nic nie poradzisz niech wysyla co potrzebuja.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 18 lut 2013, 22:41 Re: Zmiany w working tax credit

nie znalezli twojego znajomego w systemie lub podane przez niego dane nie zgadzaja sie z podatkiem jaki zostal zaplacony. od pewnego czasu wiekszosc aplikacji jest sprawdzana. ma to zapobiegac nadplacaniu nienaleznego Wtc dla osob ktore nie pracowaly calego roku podatkowego i staraja sie o dodatek w roku nastepnym.prosty i w miare skuteczny system wylapywania oszustow.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez danonek » 19 lut 2013, 07:20 Re: Zmiany w working tax credit

ja skladalam rok temu i tak jak piszesz wszystkie te dokumenty dosylalam plus dowody swoje meza i dzkieci akty urodzenia i slubu
po rownych 12 tygodniach mialam kase na koncie

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 24 lut 2013, 15:37 Re: Zmiany w working tax credit

A tak z ciekawosci, to od jakiej kwoty oszczednosci zasilek sie nie nalezy?
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 3 mar 2013, 18:06 Re: Zmiany w working tax credit

A jak to jest z tym working tax credit, jesli w zaszlym roku nie pracowalismy w UK? Moj bedzie sie staral o ten zasilek, ale w zeszlym roku pracowal w innym kraju EU, ja tez tutaj nie pracowalam. Z tego co czytalam beda chcieli przyblizone dochody jakie myslimy ze osiagniemy w tym roku, ale nie wiem czy to prawda? Czy moze wcale moga mu nie przyznac? Czy dochody z zeszlego roku z zagranicy? Jesli tak to kurcze jako ze jestesmy para to ja musze tez przedstawic dochody? z zagranicy mam tu rozliczenia ale z pl nie mam. To moze byc wyciag z banku czy co to mialoby byc?

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez danonek » 3 mar 2013, 19:23 Re: Zmiany w working tax credit

ja tak samo miała w zeszlym roku podalismy przyblizony dochod i po sprawie zeadnych zaswiadczen nie chcieli

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 3 mar 2013, 19:30 Re: Zmiany w working tax credit

Ufff super mam nadzieje ze u nas tez tak sie uda, ale juz nie wierze ze cokolwiek moze sie udac, takie tu mamy komplikacje z zalatwieniem czegokolwiek.

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE

cron