polski warsztat

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

KobietaPostNapisane przez martes » 19 wrz 2011, 16:42 Re: polski warsztat

absolutnie nie polecam krakus 4Cars. Beznadziejne podejscie do klienta (za oczywiscie niemala kase), poza tym jak zostawisz zepsute auto to odbierzesz tez zespute i jeszcze sie dowiesz ze to nie wina mechanika ze nie jest naprawione. czas oczekiwania na odbior auta tez pozostawia wiele do zyczenia...jednym slowem beznadzieje... odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam

martes
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 2 lis 2009, 13:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ABCx » 6 maja 2012, 16:32 Re: polski warsztat

chmiel napisał(a):Uwaga na Polski warsztat na Wendsbury.Tam też pracują polscy specjaliści

Zgadzam sie !! Podmieniają części lub biorą kasę za wymianę części której nie ruszyli :zakaz: :zakaz: Zaznaczcie sobie cześć przed tym jak już musicie jechać do tych partaczy ! i bierzcie rachunki za części które niby zamówili :evil:

ABCx
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 maja 2012, 16:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mik247 » 21 wrz 2012, 18:14 Re: polski warsztat

Witam!! Mam pytanko o jakis zaufany warsztat. Wiem ze trudno o takie,ale może ktoś ma kogoś kto woli zdobywać klientów za pomocą dobrze wykonanej pracy ,lub jakiś warsztat gdzie mógłbym być przy naprawach (bo nie ufam nikomu-niestety) Już sie przejechałem kilka razy! A mam trochę do zrobienia w moim aucie włącznie z centralnym i przygotowaniem do MOT i nie chodzi mi o załatwienie tego papierów a o to by auto było w 100% sprawne! Dzięki za info
Avatar użytkownika
mik247
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 sty 2010, 16:03
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 17 lis 2012, 21:42 Re: polski warsztat

Wiecie co to chyba tez troche zalezy jak sie trafi i co sie naprawia. Ja tam naprawiam swoje auta w 4 cars od 2007 roku byli jeszcze w innym miejscu i pod inna nazwa. Pare razy wymiana rozrzadu i naprawy zawieszenia czy ukladow hamulcowych. Zawsze auto mam zrobione na czas czesto jestem na miejscu i nie bylo nigdy problemow.Moze jednak warto sprawdzic samemu .Robie tam Mot od kiedy uzyskali uprawnienia. Nie można generalizowac różnie bywa ale kiedyś czytałem na forum Bmw jak c...aki skasowali polaka za wymianę oleju i jeszcze parę rzeczy i nic nie zrobili a chłopcu na dodatek się to auto w Polsce rozkraczylo.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 26 lis 2012, 14:37 Re: polski warsztat

Witam
Czeka mnie wymiana paska rozrzadu w samochodzie dziewczyny i juz mnie to zalamuje nie mam pojecia komu oddac to auto zeby zrobione bylo to dobrze i zebym nie tracil nerwow bo panowie fachowcy cos popsuli. Jakies opinie, rady???

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez pikus22 » 30 lis 2012, 21:29 Re: polski warsztat

Witam serdecznie zastanawiają mnie autorzy wypowiedzi negatywnych o warsztatach wydaje mi się ze są to osoby które nie potrafią nic zrobić przy samochodzie. :twisted:

pikus22
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 45
Dołączył: 28 maja 2009, 16:19
Lokalizacja: burton on trent
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez carlsson » 12 lut 2013, 22:50 Re: polski warsztat

witam czy ktos narawial auto w warsztacie ultimate garage? jakie opinie macie na jego temat. Czy warto u nich naprawiac auto czy nie?

carlsson
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 lut 2010, 20:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 12 lut 2013, 23:15 Re: polski warsztat

4 cars na Acocks green tez robi Mot jak i wiekszosc warsztatow za kazdym rogiem:))

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 13 lut 2013, 23:20 Re: polski warsztat

carlsson w aucie mojej dziewczyny wymieniali rozrzad, a puzniej jeszcze jakas drobna wymiane w zawieszeniu dali mi na to gwarancje na pismie ale wcale nie byla mi potrzebna naprawde wszystko zrobione rewelacyjnie.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 9 mar 2013, 23:36 Re: polski warsztat

carlsson napisał(a):witam czy ktos narawial auto w warsztacie ultimate garage? jakie opinie macie na jego temat. Czy warto u nich naprawiac auto czy nie?



Super garaz znam wlasciciela Eliego dosc znany w srodowisku grupy samochodow VAG specjalista od diagnostyki i wszelakiej elektroniki samochodowej, samochody dla niego to nie tylko praca, wspolwlasciciel tego garazu maniak driftu i przerobek 4 kolek zajmuje sie bardziej czescia mechaniczna warsztatu...

Chlopaki napewno wiedza o co chodzi w mechanice i elektronice samochodowej.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 18 wrz 2014, 13:49 Re: polski warsztat

ja 4cars nie polecam.
Bardzo zle podejscie do klienta, czasami zamiast napraw mialem fuszerke.
Albo placilem za czas ktory mechanik spedzil przy aucie, a auto dostawalem dalej nie naprawione. Brak komunikacji z klientem.

nie narzekam na nikogo personalnie, ale auta tam wiecej nie zawioze.

Dobrze ze Ultimate Garage odkrylem.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 14 paź 2015, 16:07 Re: polski warsztat

Jest tez jakis warsztat na Acocks green przeniesiony z centrum ,czy ktos z Was tam juz byl?

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 15 paź 2015, 19:04 Re: polski warsztat

A ja zacząłem z ewentualnymi usterkami jeździć do warsztatu 4Cars , szukałem alternatywy ,gdyż tam gdzie zawsze jeździłem z moją BM - ką , chłopaki kasować zaczeli niesamowite pieniądze . Jak sprawdziłem ile zapłaciłbym za daną usługę w innym warsztacie ,to ceny były O POŁOWĘ !!! niższe , a jakość bez zastrzeżeń .
Moja sugestia , sprawdzajcie ceny za daną usługę w różnych warsztatach , i nie dajcie się skubać z kasy ....
Pozdrawiam
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maniek2140 » 15 paź 2015, 20:19 Re: polski warsztat

Polecam ultimate garage

maniek2140
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 sty 2007, 22:08
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez michael90 » 18 paź 2015, 08:34 Re: polski warsztat

"Super garaz znam wlasciciela Eliego dosc znany w srodowisku grupy samochodow VAG specjalista od diagnostyki i wszelakiej elektroniki samochodowej, samochody dla niego to nie tylko praca, wspolwlasciciel tego garazu maniak driftu i przerobek 4 kolek zajmuje sie bardziej czescia mechaniczna warsztatu...

Chlopaki napewno wiedza o co chodzi w mechanice i elektronice samochodowej.[/quote]"

Chyba na prawdę jesteś ich znajomym ze ich tak chwalić. Powiem Ci teraz jaka miałem sytuacje. Pojechałem do nich z Passat b5 nie otwierał mi się bagażnik z kluczyka, mechanizm wogole nie reagował. Przyszli we dwóch i myśleli może elektryka może mechanika nie wiemy samochód musi zostać no myślałem ok przecież muszą zobaczyć co jest zapytałem jeszcze o cene i tu moje niedowierzanie, bo nie wiedział co jest a powiedział mi ze naprawa będzie kosztowała najmniej 100 funtow bo trzeba wymienić mechanizm na pewno ale postarają się znaleźć na szrocie gdzieś za 40 funtow i do tego robocizna i na pewno coś elektryka wiec 100 funtow wyjdzie. Wiec opuściłem sobie. W wolnej chwili postanowiłem zobaczyć sam co jest więc otworzyłem bagażnik od środka zdemontowalem wszystkie plastiki no i po naciskamy guzika w kluczyki mechanizm nie odpowiada wiec wymonotwalem pojechałem na szrot, cena mechanizmu 5 funtow a w ultimatum garage powiedzieli ze załatwia mi ze szrotu za 40 hehe śmiać mi się chciało. Wróciłem do domu zamontowałem i wszystko działa. Koszt naprawy 5 funtow i chwila wolnego czasu. Zaoszczędzimy co najmniej 95 funtow.

michael90
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 sie 2014, 20:08
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA

cron