Praca dla nieletniego, I ciąza nieletniej

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 27 mar 2013, 17:15 Re: Praca dla nieletniego, I ciąza nieletniej

mam37 napisał(a):Betty, nie wiem jakie zycie znasz ale z moich obserwacji własnie rodzice dzis wypinaja sie na dzieci kiedy maja problem ile jest takiej młodziezy co nie wie co ze soba zrobic(...) (...)

Pomoc ze strony rodziców nie musi oznaczać spełniania oczekiwań dziecka.
Nie dać się utopić, owszem. Ale również i nie trzymać za uszy i wszelką ceną na powierzchni. Zachłyśnięcie się wodą to też dobra lekcja wychowania.
Asekuracja - ale nie utrzymywanie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 27 mar 2013, 17:33 Re: Praca dla nieletniego, I ciąza nieletniej

AdamBoltryk, ależ jak najbardziej się z Panem zgadzam pisząc to co Pan skopiowal miałam namyśli calkowity brak zainteresowania ze strony rodzica rodziców.

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 30 mar 2013, 10:34 Re: Praca dla nieletniego, I ciąza nieletniej

Po pierwsze skoro masz kont ODRAZU aplikuj o wszystko - zgodnie z prawem jako obywatel Polski masz możliwość starania sie o wszystkie możliwe zasiłki - jeśli odmówią odwołuj sie i nie spuszczaj uszu.
Po drugie zrób CV wysyłaj je wszędzie gdzie sie da i szukaj roboty po agencjach - puki co potrzebujecie grosz na "rozkręcenie sie" po mniej więcej pół roku dupa w troki i do szkoly, appretice to sie chyba zwie sobie szukaj i z niskim dochodem i benefitami będziecie musieli przemęczyć sie do momentu aż nie zdobędziesz kwalifikacji i zawodu, potem zostaje tylko powoooli żyć i dawać dziecku jak najlepsze wzorce!

Jestem z Tobą młody, respekt, że chcesz odpowiedzialność wziąć na swoje bary i nie uciekłeś jak wielu innych by uciekło!
Jak chcesz pisz na prv.
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 30 mar 2013, 11:22 Re: Praca dla nieletniego, I ciąza nieletniej

na west bromie widziałam agencję pracy bodajże dla niepełnoletnich bądź uczących się, może tam coś znajdziesz
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 30 mar 2013, 13:35 Re: Praca dla nieletniego, I ciąza nieletniej

lepiej wyjdzie jak postara sie o robote w subwayu, mc donaldzie, albo innym tego typu przybytku gdzie wyłapie coś na full time - agencyjne roboty dla dzieciaków to syf i są bardziej krótkotrwałe niż dla dorosłych - connection zahacz na broad street...
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI