Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 25 kwi 2013, 09:25 Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

Mam takie pytanie... W zeszły piątek miałam w Polsce robioną prywatnie operacje na 2ch mięśniach oka lewego, w niedzielę z wielkim bolem wróciłam do Uk, mam krople na najbliższe 6tyg, ale żel który przepisała mi okulistka na noc, strasznie uczula mi oko , a na dzień się kończy, tak więc nie wiem czy mogę się udać gdzieś tutaj do okulisty ( mam drzwi otwarte na okulistyce w szpitalu Sandwell , kiedy byłam po wypadku na oko) ale nie wiem czy nie będą robić problemów z tego względu , że operacja była prywatna i to w Polsce. Miał ktoś podobną sytuację ? W razie czego gdzie można iść, jest jakiś prywatny okulista tylko taki prawdziwy okulista a nie jakiś komputerowy pokój 2 na 2 z przeznaczeniem tylko do dobrania okularów.
Za 3 miesiące powinnam wrócić do Polski na kolejną operację ,biorąc pod uwagę koszty wszystkiego ,ból i cały okres rekonwalescencji i to że wyglądam jak " z nocy żywych trupów" to się odechciewa , no ale zaczęło się grzebać w oku, to trzeba cierpieć do końca...
Próbować w Sandwellu ? tyle że na wizytę będę czekać z tydzień albo i lepiej, czy mógłby mi ktoś podać namiar na kogoś prywatnie gdzie by mnie w tym samym dniu przyjęli lub dzień później... No i nie pobieram WTC więc pewnie okulista i tak byłby płatny i tak czy się mylę ?
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Monaruss » 25 kwi 2013, 12:51 Re: Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

Jedz na klinike do BIrmingham gdzie nie musisz byc zarejstrowana do przodu ani nie musisz miec zadnego papieru od doktora na to , wejdziesz na recepcje i zarejstrujesz sie jako pacient z zewnatrz( nie wiem jak to powiedziec po polsku ale chyba rozumiesz)jest prawda ze poczekasz nawet 2 godziny ale wezma cie i nawet bardzo dobra opieka. Bylam tam z mezem w tamtym miesiacu jak mu coc weszlo do oka , czekalismy 1,5 Godziny ale reszta w porzadku, mili doktorzy i bardzo profesionalni. http://www.nhs.uk/Services/clinics/Over ... px?id=1812

Monaruss
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 8 mar 2013, 08:18
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 25 kwi 2013, 17:23 Re: Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

Dokładniej to przy Birmingham City Hospital jest Eye Clinic (z tyłu za głównym budynkiem, na samym końcu parkingu). Zaraz przy wejściu znajduje się okienko emergency, tam chyba powinni Cię bezproblemowo przyjąć, chociaż też mogą chcieć skierowania od GP.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 26 kwi 2013, 19:31 Re: Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

dzięki za odpowiedzi, pytam bo wiem , że inaczej traktuje się pacjentów z "przypadku" a inaczej kogoś co się prywatnie leczy i chce coś kontynuować państwow , na razie jakoś daję radę i uff z każdym dniem jest coraz lepiej :)

Dodano: -- 26 kwi 2013, o 20:31 --

dzięki za odpowiedzi, pytam bo wiem , że inaczej traktuje się pacjentów z "przypadku" a inaczej kogoś co się prywatnie leczy i chce coś kontynuować państwow , na razie jakoś daję radę i uff z każdym dniem jest coraz lepiej :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 27 kwi 2013, 08:16 Re: Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

malaroksi, trzymaj sie ciepo i szybkiego powrotu do zdrowia :roza:
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez boszka » 27 kwi 2013, 12:35 Re: Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

Hej , z dnia na dzień będzie lepiej .Dużo zdrowia :!: :!:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 27 kwi 2013, 17:19 Re: Prywatna operacja w Polsce a kontrola w Uk

Ela Eriska, boszka, dzięki dziewczyny .
A Ela gratuluję fasolki :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE