Dowód osobisty dla niemowlaka.

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 30 kwi 2013, 15:54 Re: Dowód osobisty dla niemowlaka.

Napisalas:
julita1801 napisał(a):Samo zalatwianie tych wszystkich reczy nie jest takie proste i szybkie


a owszem jest. W Twoim przypadku po prostu zlozyly sie tak okolicznosci, troche sie zle zorganizowalas a troche przypadek losowy. Co nadal nie zmienia faktu ze cala procedura skomplikowana nie jest ani zbyt czasochlonna. I nie czepialam sie, przedstawilam jak to wygladalo w moim przypadku i wyrazilam swoj odmienny punkt widzenia. Jak dla Ciebie to czepialstwo to chyba jestes odrobine przerwazliwiona
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 30 kwi 2013, 19:05 Re: Dowód osobisty dla niemowlaka.

ewela119 napisał(a):Bukowalam dzisiaj termin w konsulacie na zlozenie wniosku paszportowego dla dzieci, najblizszy termin 3 lipca! Jakas paranoja :/ Az strach pomyslec jak dlugo trwa transkrypcja aktu urodzenia badz nadania PESELu za ich posrednictwem :roll:

...a nie mowilam, by skladac o brytyjski :P
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez julita1801 » 1 maja 2013, 07:40 Re: Dowód osobisty dla niemowlaka.

a owszem jest. W Twoim przypadku po prostu zlozyly sie tak okolicznosci, troche sie zle zorganizowalas a troche przypadek losowy. Co nadal nie zmienia faktu ze cala procedura skomplikowana nie jest ani zbyt czasochlonna. I nie czepialam sie, przedstawilam jak to wygladalo w moim przypadku i wyrazilam swoj odmienny punkt widzenia. Jak dla Ciebie to czepialstwo to chyba jestes odrobine przerwazliwiona



To po co mnie cytujesz?Trzeba bylo ponizej napisac swoje zdanie i tyle.
A ja nie narzekam ze az miesiac musialam byc w Pl,bo ja celowo lecialam do Pl.i nie tylko po to zeby dowod zalatwic ,ale tez pobyc w Pl.Jesli udalo ci sie w ciagu 3 dni,to tak jak pisalam wczesniej.Gratulacje.

julita1801
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 9 lut 2012, 22:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 1 maja 2013, 20:33 Re: Dowód osobisty dla niemowlaka.

Zacytowalam Cie bo chcialam sie odniesc do Twojej wypowiedzi. Mialam do tego pelne prawo. A Ty wyluzuj poslady, na spacer jakis idz albo cos bo chyba jestes albo bardzo znudzona albo bardzo sfrustrowana zeby czepiac sie o takie pierdoły.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO