Akceptacja wypowiedzi w wątkach

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

PostNapisane przez Guest » 8 maja 2013, 06:43 Akceptacja wypowiedzi w wątkach

Fakt jestem tu nowy na forum ale jedna rzecz mnie zastanawia i nie mogę nigdzie znaleźć w regulaminie. Każda moja wypowiedź jest wysyłana do moderacji przed zamieszczeniem. Spotkałem się już kiedyś na jakimś forum że pierwsza wypowiedz była moderowana ale pisało gdzieś to w regulaminie i była informacja przy dodawaniu pierwszego posta.
Czy cenzura dotyczy wszystkich użytkowników ? Udzielanie się w wątkach kiedy nie znamy momentu upublicznienia jest niepoważne bo:
możemy powtórzyć co ktoś odpowiedział wcześniej a my o tym nie wiemy,
temat może już być nieaktualny,
itp.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 8 maja 2013, 06:50 Re: Akceptacja wypowiedzi w wątkach

Absolutnie nie wiem o co Tobie chodzi. Piszę, wysyłam, jest.
Nie ma opóźnień czy cenzury przed zamieszczeniem. Co innego po... Może zostać wypowiedź usunięta przez szefa, to fakt.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 8 maja 2013, 06:55 Re: Akceptacja wypowiedzi w wątkach

Oj jest cenzura jest, pisałem w tym celu do moderacji/administracji i...
Od paru dni cisza.
Pozdrawiam

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 8 maja 2013, 06:56 Re: Akceptacja wypowiedzi w wątkach

No właśnie zamieszczając tutaj wątek pojawił się od razu ale pół godz temu pisałem w innym dziale i dostałem komunikat, że wiadomość została wysłana do zaakceptowania i dostanę powiadomienie na email po akceptacji. Szkoda że nigdzie nie pisze na jakich zasadach to działa.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 8 maja 2013, 07:02 Re: Akceptacja wypowiedzi w wątkach

Kiedyś dostałem za to bana ze 2 razy temat założyłem

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 8 maja 2013, 07:16 Re: Akceptacja wypowiedzi w wątkach

mrowek napisał(a):Fakt jestem tu nowy na forum ale jedna rzecz mnie zastanawia i nie mogę nigdzie znaleźć w regulaminie.


To przeczytaj jeszcze raz regulamin, zwłaszcza 7 punkt.
viewtopic.php?t=2575
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 8 maja 2013, 07:43 Re: Akceptacja wypowiedzi w wątkach

Adam napisał(a):
mrowek napisał(a):Fakt jestem tu nowy na forum ale jedna rzecz mnie zastanawia i nie mogę nigdzie znaleźć w regulaminie.


To przeczytaj jeszcze raz regulamin zwłaszcza 7 punkt.
viewtopic.php?t=2575


Nie wiem jak to się stało ale naprawdę przeglądałem regulamin i tego nie zauważyłem.
Być może za bardzo skupiłem się na dziale o zakładaniu postów i tematów czyli od punktu 8 bo logicznym mi się wydawało że tam coś powinno być na ten temat.
Ale ok zwracam honor... pisze jak byk.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Matt. » 8 maja 2013, 13:07 Re: Akceptacja wypowiedzi w wątkach

Moim zdaniem to dobrze ze jest ktos kto kontroluje forum.Strona jest czytelna i nikt jej nie zasmieca.Poczytajcie sobie MC tam to jest samowolka.

Matt.
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 10 sty 2012, 20:11
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FORUM

cron