Kregoslup - operacja!

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MężczyznaPostNapisane przez Baniaq » 16 maja 2013, 09:55 Kregoslup - operacja!

Witam!
Szukam osob ktore maja podobny problem co ja, czyli dyskopatia ledzwiowa. Rok temu mialem operacje zrobiona w UK, jednak nadal zmagam sie z tym problemem. Szukam tez dobrego rehabilitanta, jesli wiecie cos na ten temat, lub macie podobne schorzenie dajcie znac. Pozdrawiam

Baniaq
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 34
Dołączył: 16 maja 2013, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 17 maja 2013, 06:36 Re: Kregoslup - operacja!

Ja mam 3 przepukliny, lordoze skolioze, wywalony dysk, kawalek odlupany dysku, jakis kreg zaostrzony.. ale Ci za duzo nie pomoge bo na razie sie migam od operacji.

A jak Ci po tej operacji? Lepiej czy gorzej?
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Baniaq » 17 maja 2013, 12:25 Re: Kregoslup - operacja!

Operacja pomogla w 50%, przed mialem bol ledzwiowy, prmieniujacy do obu konczyn, po zabiegu lewa strona poprawila sie o 99%, prawa za to nie daje za wygrana. Mialem konsultacje, i rezonans magnetyczny, i druga operacja nie jest konieczna, rehabilitacja i fizjoterapia podobno maja pomoc, tylko ciezko tutaj o profesjonaliste...
Dzieki za odpowiedz! pozdrawiam

Baniaq
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 34
Dołączył: 16 maja 2013, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 17 maja 2013, 18:00 Re: Kregoslup - operacja!

A w jakim szpitalu operacja byla robiona? Jesli mozna zapytac
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Baniaq » 17 maja 2013, 19:02 Re: Kregoslup - operacja!

Operacje mialem w Rugby, University Hospital Coventry and Warwickshire

Baniaq
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 34
Dołączył: 16 maja 2013, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 18 maja 2013, 07:06 Re: Kregoslup - operacja!

Jesli miales niedawno operacje to nie ma co panikowac, mi po roku leczenia dopiero poprawiac sie zaczelo niedawno tak, ze czuc rzeczywiscie jakas poprawe. Tu sie wszystko dluzej odbywa niz przy zadrapaniu :) Pozdrawiam i szybkiego polepszenia zycze.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 18 maja 2013, 20:41 Re: Kregoslup - operacja!

rehabilitacja pomoze ale tylko wtedy jezeli cwiczenia bedziesz robil regularnie w domu a nie tylko na wizycie u rehabilitanta.

zycze szybkiego powrotu do pelnego zdrowia bez bolu :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Baniaq » 18 maja 2013, 23:05 Re: Kregoslup - operacja!

No staram sie nie panikowac:) Operacje mialem juz rok temu, wiec pora na rehabilitacje, jestem zdeterminowany by wrocic do formy, wiec moge cwiczyc regularnie w domu, tylko wlasnie potrzebuje profesjonalisty ktory moglby mi pokazac jak prawidlowo cwiczyc;)

Baniaq
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 34
Dołączył: 16 maja 2013, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 19 maja 2013, 04:42 Re: Kregoslup - operacja!

rehabilitant wybierze odpowiednie cwiczenia do twoich potrzeb i nim sie obejrzysz wrocisz do formy tylko tu potrzebna systematycznosc w cwiczeniach :) . jezeli nikt cie jeszcze nie skierowal na rehabilitacje to udaj sie do swojego lekarza i powiedz mu zeby cie gdzies skierowal
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE