Jak rozliczyć podatek?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 27 lut 2013, 18:52 Re: Re: Jak rozliczyć podatek?

Hunteros30 napisał(a):To nadal widze ze pomimo 8 lat tutaj malo wiesz.Pozdrawiam i koncze te sucha dyskusje.To co mialem napisalem w moim pierwszym poście.



Zapewniam ze wiem wystarczajaco na tematy placenia daniny dla panstwa ...

Wyzej zapraszasz do dyskusji a w nastepnym poscie ja konczysz...po tym widac jaka bogata wiedze masz na ten temat.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 27 lut 2013, 20:48 Re: Jak rozliczyć podatek?

Posiadam Bogatszą wiedzę niż Ci się wydaje. Sam się przejdź do urzędu podatkowego i zapytaj a nie siedzisz i pierdoły piszesz na forum. Znalezione w sieci a nie wiadome z autopsji. Jeśli chcesz polemiki to śmiało problem w tym że będziesz tutaj prowadził monolog.Ja się w tę głupią zabawę w wymianę poglądów na forum nie bawię. Założyciel tego tematu powinien udać się osobiście do tutejszej "skarbówki" i poinformować nas co ustalił. Od co. SEB20 powodzenia chłopie i przymknij oko na "dobre rady" wujka ALZAKA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 27 lut 2013, 21:12 Re: Jak rozliczyć podatek?

Nie musze nigdzie chodzic bo to nie ja mam problem...

Wystarczy troche matematyki zeby wiedziec pierwszego postu OP ze niestety nie nalezy Mu sie zaden zwrot jezeli ma zamiar pracowac do konca roku ...

Zadziwiaja mnie tacy jak Ty hunteros cos tam niby wiedza ale nie do konca i probuja radzic komus sprawy kompletnie nie zwiazane z tematem ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 27 lut 2013, 21:12 Re: Jak rozliczyć podatek?

Do usuniecia...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 27 lut 2013, 21:35 Re: Jak rozliczyć podatek?

Współczuję rozumu Alzak. Za stary jestem na uczenie mnie matematyki. To zdradź Panie wszechwiedzący dlaczego osoby nie pracujące pełnego roku idące do tax office dostają zwrot nadłaconego podatku. Widzisz tu się różnimy ponieważ ja wiem wiele rzeczy z autopsji a nie z pierdolenia innych ludzi i głupot masowo wypisywanych na tym forum.Jak już pisałem w moim PIERWSZYM POŚCIE to ten na pierwszej stronie jakbyś ALZAK nie potrafił liczyć tam jest wskazówka odnośnie tego co mógłby zrobić założyciel tego tematu. A jeśli masz coś więcej do dodania to śmiało rozwiń się bo jakoś widzę że się dusisz. :zakaz:

Dodano: -- 28 lut 2013, 18:51 --

Mam nadzieję że wszystkim osobom które dały minusa sprawiło to chorą satysfakcję. Nie widzę tutaj żadnych sensownych przesłanek do tego typu czynności. Malaroksi proponuję zatem nie wchodzić w tylną część ALZAKA z 4 plusami i obiektywnie wygłaszać opinie. Moja rada odnośnie tego tematu była na początku dopóki GURU-ALZAK nie zaczął dementować moich odpowiedzi. Jeśli jest tu ktoś próbujący za wszelką cenę pokazać że "ja wiem lepiej" to nie jestem ja. Następnym razem nie dam się wplątać w pustą dyskusję.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 1 mar 2013, 09:16 Re: Jak rozliczyć podatek?

Hunteros30 napisał(a):Współczuję rozumu Alzak. Za stary jestem na uczenie mnie matematyki. To zdradź Panie wszechwiedzący dlaczego osoby nie pracujące pełnego roku idące do tax office dostają zwrot nadłaconego podatku. Widzisz tu się różnimy ponieważ ja wiem wiele rzeczy z autopsji a nie z pierdolenia innych ludzi i głupot masowo wypisywanych na tym forum.Jak już pisałem w moim PIERWSZYM POŚCIE to ten na pierwszej stronie jakbyś ALZAK nie potrafił liczyć tam jest wskazówka odnośnie tego co mógłby zrobić założyciel tego tematu. A jeśli masz coś więcej do dodania to śmiało rozwiń się bo jakoś widzę że się dusisz. :zakaz:

Dodano: -- 28 lut 2013, 18:51 --

Mam nadzieję że wszystkim osobom które dały minusa sprawiło to chorą satysfakcję. Nie widzę tutaj żadnych sensownych przesłanek do tego typu czynności. Malaroksi proponuję zatem nie wchodzić w tylną część ALZAKA z 4 plusami i obiektywnie wygłaszać opinie. Moja rada odnośnie tego tematu była na początku dopóki GURU-ALZAK nie zaczął dementować moich odpowiedzi. Jeśli jest tu ktoś próbujący za wszelką cenę pokazać że "ja wiem lepiej" to nie jestem ja. Następnym razem nie dam się wplątać w pustą dyskusję.



Zal mi ciebie naprawde ... to pewnie przez ta starosc ...


Nic konstuktywnego nie napisales w pierwszym poscie oprocz tego zeby OP poszedl do HM Revenue a tam nic innego nie zrobia jak skieruja go do telefonu ... to juz lepiej nich zadzwoni z domu i sie wszystkiego dowie.

Czynnikow dlaczego ludzie ktorzy nie przepracowali pelnego roku dostaja zwrot moze byc np placenie "emergency tax code" przez jakis czas ...

Co do rzeczy wypisywanych na tym forum to zbytnio ich nie czytam ani nie zadaje bezsensownych pytan bo wole dowiedziec sie wszystkiego u "zrodla" i podzielic sie ta wiedza z innymi w razie potrzeby.


Koncze temat bo klutnia nie ma sensu i nic obiektywnego nie wpowadza do tematu ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez miczka990 » 12 cze 2013, 18:37 Re: Jak rozliczyć podatek?

hej mam problem bo jakies 2 tyg temu wyslalam do hmrc p45 i czekam na odp i nic
a w miedzy czasie wyszedl inny problem bo zmienilam nr konta i ten co byl w p45 jest nie aktualny. co robic?
czekac pojsc do nich ale gdzie ?wogole nie wiem co robic bylam w ang 3 mies wczesniej a teraz jestem tu dopiero 2 raz i nieczaje nic

miczka990
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 12 cze 2013, 18:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 12 cze 2013, 19:09 Re: Jak rozliczyć podatek?

Dwa tygodnie to chyba nie za dlugo czekasz ? Maja do obslugi miliony ludzi spokojnie doczekasz sie na swoja kolejke, co do numeru konta to najprosciej bedzie zadzwonic i uaktualnic dane ...

W P45 jest podany numer konta od kiedy ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 13 cze 2013, 07:39 Re: Jak rozliczyć podatek?

Hunteros30, pisał bardzo dobrze nie trzeba przepracować pełnego roku podatkowego by sie roziliczyć to raz dwa do reweniu jak najbardziej polecam iśc kazdemu
Ja poszłam pani mi pomogła się rozliczyć powiedziała mi co mam zliczyć co gdzie wpisać nie wysłala mnie do żadnego telefonu jak pisze szacowny Alzak i nie kosztowało mnie to centa a księgowe tutej biorą za to grubą kasę
co do czasu na zwrot czekałam 5 dni więc Panie Alzak jak sie nie oriętujesz to się nei wypowiadaj i za co te minusy? chłopak miał prawo wyrazic swoje zdanie i nie napisał nic obrazliwego to chyba jacyś bardzo bliscy znajomi Pana alzaka a myślałam że pan alzak potrafi bronić sie sam hmm widać tu potrzebował armi :)))

Dodano: -- 13 cze 2013, 08:44 --

Hunteros30, dostał minusa od malaroksi a w uzasadnieniu bylo prowokuje przeklina hmm czytam czytam i przekleństw nie widzę a co do prowokacji hmm to i pan alzak powinien dostać od malaroksi bo też prowokuje a uzasadnienie uważam nie adekwatne do tego co pisał Hunteros30,

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 cze 2013, 08:56 Re: Jak rozliczyć podatek?

Mój minus był spowodowany tym że 2gi i 3ci post Hunterosa, był odnośnie self employee a nie normalnie przepracowanego pełnego roku podatkowego przez człowieka na zatrudnieniu u pracodawcy , a potem tylko typowe pyskówki ...
Hunteros30 napisał(a):Widzisz tu się różnimy ponieważ ja wiem wiele rzeczy z autopsji a nie z pierdolenia innych ludzi i głupot masowo wypisywanych na tym forum.
A no i ten tekst zaważył , sam jest osobą wypisującą na tym forum .
Nikt dla mnie nie jest GURU i oceniam wypowiedź a nie człowieka , raz w jednym temacie daję plusa raz trafi na tą samą osobę że dostanie minusa TRUDNO.
Ps. I nie wklepuję celowo 4 plusów czy 4 minusów taką mam siłę reputacji niezależną ode mnie. Czy mi ulżyło ? Nie mam w tym żadnego interesu , nikt mi za to nie płaci czy dam plusa czy minusa , robię to dla własnej satysfakcji, więc pewnie mi trochę ulżyło :D
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE