Odszkodowanie za blad lekarski.

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 cze 2013, 06:50 Re: Odszkodowanie za blad lekarski.

wyzej napisal ze czeka na wynik konsultacji jednego ortopedy z drugim bo wg niego jest zle zrosniete ..

ja kiedys zlamalam jedna z kosci w nadgarstku i na zdjeciu ewidentnie bylo widac zlamanie ale pani w szpitalu powiedziala ze musi sie skonsultowac z innym lekarzem bo nie wie przyszla i powiedziala ze chyba nie jest zlamane i dali mi te cos bym reke wyzej trzymala co z tego jak to na nadgarstek bylo a poszlam do innego szpitala i bylo zlamanie ..


jezeli jest faktycznie zle zrosniete to i tak bedzie ciezko wywalczyc cokolwiek ale warto probowac , zycze powodzenia :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez samoszczescie » 29 cze 2013, 12:43 Re: Odszkodowanie za blad lekarski.

Ja bym sie nie zastanawiala tylko biegla do prawnika, jeszeli lekarz popelnil blad to powinien za to zaplacic, tutaj jest tylu partaczy w tym zawodzie ze az glowa boli. A pieniadze sie przydadza na rehabilitacje i jest szansa ze drugi raz ten lekarz sie zastanowi co robi.
Tutejsz sluzba zdrowia doprowadza mnie do bialej goraczki wrrr

samoszczescie
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 24 sty 2011, 12:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gregor75 » 29 cze 2013, 18:20 Re: Odszkodowanie za blad lekarski.

No moze i powinno,ale ja chirurgiem nie jestem i szczerze mowiac nie znam sie na zdjeciach rtg, a ortopeda ktory ogladal zdjecie w poradni nie byl zachwycony,natomoiast w szpitalu nie powiedzieli ze cos jest nie tak.

gregor75
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 49
Dołączył: 5 lut 2011, 11:59
Lokalizacja: bham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 29 cze 2013, 20:22 Re: Odszkodowanie za blad lekarski.

mialam 2 razy zlamany nadgarstek, w tym raz z przemieszczeniem, gips mialam od palcow do pol przedramienia pod katem90 stopni, za kazdym razem zajelo mi okolo miesiaca czasu na to zeby swobodnie ta reka w nadgarstku a nawet w lokciu poruszac, moze jeszcze wszystko dobrze sie ulozy, a dziecku napewno przydalaby sie rehabilitacja.
Jesli jednak sie okaze ,ze lekarz spartaczyl sprawe, wypadaloby go pozwac, zeby uczyl sie na bledach i nie robil ludziom krzywdy..

zdrowia dla synka.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez gregor75 » 1 lip 2013, 17:48 Re: Odszkodowanie za blad lekarski.

Dzieki wszystkim za dobre slowo.Poczekam moze wszystko sie rozrusza,a jesli nie no to trzeba bedzie powalczyc.Pozdrawiam

gregor75
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 49
Dołączył: 5 lut 2011, 11:59
Lokalizacja: bham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE