aerobik lub kurs tańca

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez marta83w » 11 lis 2009, 19:34 aerobik lub kurs tańca

Witam wszystkich użytkowników, a może bardziej użytkowniczki forum ;) Może ktoś wie, czy w Erdingtonie lub okolicach można zapisać się na jakiś aerobik lub kurs tańca? Z góry dziękuję za podpowiedzi :) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
marta83w
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 40
Dołączyła: 8 kwi 2008, 21:05
Lokalizacja: B'ham- Chelmsley Wood
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pawelanisia » 12 lis 2009, 15:41 Re: aerobik lub kurs tańca

Kiedys cos bylo na forum o kursie tanca.tylko nie pamietam jakiego.sama z checia bym sie czegos wiecej dowiedziala.pozdrawiam

pawelanisia
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 4 paź 2007, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 12 lis 2009, 17:29 Re: aerobik lub kurs tańca

Wydaje mi się, że w każdym fitness first są klasy aerobiku
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zuza84 » 12 lis 2009, 21:30 Re: aerobik lub kurs tańca

Jest na Erdingtonie salsa w poniedziałki i piątki wieczorem.
http://www.latinmotion.co.uk/

zuza84
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 24 mar 2009, 16:05
Lokalizacja: Hall Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marta83w » 14 lis 2009, 19:46 Re: aerobik lub kurs tańca

dzięki za wszystkie odpowiedzi :]
Avatar użytkownika
marta83w
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 40
Dołączyła: 8 kwi 2008, 21:05
Lokalizacja: B'ham- Chelmsley Wood
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 25 lip 2013, 12:29 Re: aerobik lub kurs tańca

marta83w napisał(a):a może bardziej użytkowniczki forum ;)


No nie koniecznie tylko kobiety chodza na salse :)
Wczoraj bylem wlasnie w Solihull pierwszy raz i bardzo mi sie podobalo.
Facetow niewiele mniej niz kobiet ;)
Postanowilem chodzic bardziej systematycznie ale lepiej odpowiadalo by mi w czwartki w BLISS na Broad Street. Czy ktos z Was chodzi tam na salse ? Czy wiecie moze gdzie w poblizu zaparkowac samochod ?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez lostman82 » 29 lip 2013, 18:55 Re: aerobik lub kurs tańca

Witam, ja np w polsce duzo tanczylem i duzo mi nie brakowalo by zostac instruktorem salsy po 6 latach nauki:)

tutaj już załapałem parę kontraktów i najlepsi nauczyciele uczą tutaj we wt i czw w Bliss/Risa ( Broad street, samo centrum) od 20 do 22 salsy/bachaty/kizomba i potem do 24 jest 2 godzinny practise :)

Dla osób dla których język nie jest barierą najlepsza okazja do nauki i praktyki bo uczące osoby mają sporą wiedzę do przekazania i jeszcze potrafią nauczyć co nie zawsze co nie zawsze szło w parze w PL :P

Dla zainteresowanych służe pomocą na PW; sam czasami się tam pojawiam w W/w dni no i ostatnio też tam trochę Polaków zaczęlo sie pojawiać :)
Avatar użytkownika
lostman82
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 41
Dołączył: 6 paź 2012, 15:17
Lokalizacja: Bg'ham / Yardley
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK