Spotkanie niezależnie od wieku !

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 23 cze 2013, 07:20 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Spotkanie sie odbyło i sie udało moim zdaniem było poprostu miło. Zapraszam na kolejne i Pozdrawiam mocno wszystkich co byli natym.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 23 cze 2013, 09:09 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Potwierdzam... było bardzo sympatycznie i wesolo.
Dzieki Dariusz83 za pomysl i zorganizowanie.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia nastepnym razem.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez stillinback » 23 cze 2013, 09:12 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

mrowek napisał(a):
stillinback napisał(a):Zaluje troszke, ze nie moge byc z Wami, ale jednak niespodzianka od chlopaka nieco wazniejsza :P


Tylko nie mow ze przestraszylas sie mojego wieku. Zartowalem :D



Nie :D Ponoc nie taki diabel straszny jak go maluja ;)
Po prostu sadzilam, ze wkoncu moj chlopak majac wolny weekend od pracy bedzie chcial sobie odpoczac leniuchujac, a tu suprise! :D wiec nie moglam sobie odmowic ;)


Ale widze, ze Wy rowniez bawiliscie sie swietnie, wiec dobrze wiedziec, ze nastepnym razem mozna smialo sie wybierac na spotkanie z Wami, bo nie bedzie nudno :P
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 23 cze 2013, 09:48 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Stillinback zapraszamy bardzo serdecznie. Chlopaka tez zabierz ze soba bo to nie randki w ciemno ani budowanie zwiazkow na sile. A poprostu zwykle spotkania by zwiekszyc liczbe znajomych z ktorymi fajnie i milo mozna spedzic czas. Bo tak naprawde chyba kazdemu z nas brakuje tutaj na emigracji tego samego czyli dobrych znajomych ktorych pozostawilismy w Polsce. Ludzi do tanca i do rozanca jak to sie mowi.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez basiairomek » 23 cze 2013, 11:04 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

No zgadzam sie, spotkanie sie udalo i napewno bedzie nastepne. Mila atmosfera i fajni ludzie :)

basiairomek
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 32
Dołączyła: 20 paź 2012, 23:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 23 cze 2013, 17:50 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Faktycznie bardzo pozytywnie - byłem trochę sceptycznie nastawiony ale wyszło super :D Kombinacje alpejskie z paszportem dały rade :D Mam nadzieję, że większość ma pozytywne wrażenie. Dziewczyny kombinujcie wolne w pracy i wszystkich zapraszam z Magdą i Darkiem w weekend do nas, mamy blisko puby i klubik a i ze spaniem nie będzie problemu jak co.
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez izasaturn » 28 cze 2013, 19:39 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Naszczescie paszportu nie musialam pokazywac bo jak by sie domyslili to jeszcze by policje wezwali ;) My tez mamy pozytywne odczucia po spotkaniu ;) co do weekendu niestety cieko z naszym wolnym grafik mamy ustalony do konca przyszlego tygodnia I o wolnym weekendzie mozemy obie niestety pomarzyc :( jak bysmy we dwie wziely wolne w pracy w ten sam dzien to bylo by zbyt podejrzane :( postaramy sie zabookowac sobie wolne za 2 tyg moe wtedy uda sie gdzies wyskoczyc na dluzej :)

izasaturn
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 15 gru 2012, 21:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez basiairomek » 4 lip 2013, 12:28 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Hejka, jak tam leci :) Pomyslalam ze mozna by sprobowac kolejne spotkanie ogarnac jak gadalismy ostatnio bo wiem ze kolezanki bede mialy wolna niedziele wiec mozna sie gdzies do clubu wybrac tym razem. Co mowicie na sobote 13 Lipca pod bykiem zas o 19 zaczniemy od kilku drinkow w pubie I pozniej do clubu? Sa chetni? Pozdrawiam :)

basiairomek
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 32
Dołączyła: 20 paź 2012, 23:49
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 4 lip 2013, 21:04 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Hejka, u nas super.
Juz myslalem ze piszesz o tym weekendzie i sie przerazilem bo mamy zaplanowany. W ten weekend zwiedzamy zachodnie wybrzeze ;). Ale jezeli chodzi nastepny weekend to jak najbardziej sie piszemy. Mysle ze dobrze bylo by napisac nowy watek na forum bo jak ktos zajrzy tutaj i w pierwszym poscie zobaczy miniona date to pomysli ze nie aktualne. Chyba ze spotykamy sie w tym samym gronie.
Pozdrawiam rowniez :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 4 lip 2013, 22:40 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

A ja was zaprasza na wyprawę wrażeń,nie tylko kluby.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 5 lip 2013, 19:57 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Siemka. A wiec ja bede napewno i tak jak wczesniej stawiam pierwsza kolejkę dla wszystkich co przyjdą co by rozluźnic atmosferę. Także ja sie pisze i podpisuje dwoma rekami ze bede. Darwas ja tez jestem za tym ze mozna porobic wiecej niż tylko klubowanie ale mysle ze najpierw ludzie muszą sie poznać zanim zawze sie jakas przyjaźń. A pózniej jak stworzymy jakas zgrana paczkę mozna zawsze gdzieś razem wyskoczyć. Pozdrawiam

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 5 lip 2013, 21:29 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Darwas napisał(a):A ja was zaprasza na wyprawę wrażeń,nie tylko kluby.


Jak przeczytałem że organizowaliście jakieś spacery widokowe to byłem zły, że mnie nie było jeszcze w UK bo lubię takie wypady. Ostatnio jednak też organizowaliście w pubie i myślałem szczerze mówiąc że nie ma spotkania bo nikt nie pisał że będzie a planowałem się wybrać. Zdziwiłem się jak zobaczyłem posty po spotkaniu.
Ja dopiero poznaję ten kraj więc zawsze chętny jestem do różnych takich wypadów więc o mnie pamiętajcie :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 12 lip 2013, 16:43 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

Witam. To co jutro pod bykiem o 19 ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 12 lip 2013, 20:05 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

jako że nie można tutaj edytować wątków żeby dopisać nową datę spotkania, pozwoliłem sobie napisać nowy wątek: viewtopic.php?f=11&t=13085
Wpisywać kto chętny.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez emas170 » 6 sie 2013, 11:15 Re: Spotkanie niezależnie od wieku !

ja jestem chetny na spotkanie, mieszkam w redditch ale jak ktos sie boi pozna noca chodzic po miescie to podwioze bez problemu gdzie trzeba

emas170
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 sty 2013, 00:57
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE