Zamkniecie konta w barclays

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

Kobieta PostNapisane przez monika91 » 29 sie 2013, 07:10 Zamkniecie konta w barclays

Witam :)
Mam problem i potrzebuje rady. Wyjechalam z Bhm jakis czas temu, i nie zamknelam konta w banku (barclays) poniewaz kolezanka doradzila zeby tego nie robic bo jak konto bedzie nie uzywane sami zamknal tylko jest taki problem ze na karcie zaczyna mi sie robic powoli na - (minusie) ...
Pomozcie mi w jaki sposob zamknac to konto bedac w poslce, krotki okres bylam w anglii to byl moj pierwszy raz i ja wogole sie nie orientuje w takich sprawach mam nadzieje ze ktos mi pomoze.

monika91
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 sie 2013, 07:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez DziuniaJupi » 29 sie 2013, 10:00 Re: Zamkniecie konta w barclays

Na pewno masz ze sobą papiery które dostałaś jak otwierałaś konto. Wyślij do nich list z prośbą o zamknięcie konta podając w nim wszystkie dane Numer konta,karty i napisz czemu chcesz zamknąć konto(w Twoim wypadku to powrót do polski). Jeśli masz minus na koncie będziesz musiała go uregulować gdyż inaczej nie zamkną konta.

DziuniaJupi
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 15 lip 2012, 20:30
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika91 » 29 sie 2013, 12:46 Re: Zamkniecie konta w barclays

Odeslac im tez karte bankomatowa czy poczekac na odpowiedz? a i adres ktory podalam w anglii to oczywiscie angielski adres nie zmienialam na polski czy to jakis problem?

monika91
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 sie 2013, 07:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 29 sie 2013, 16:20 Re: Zamkniecie konta w barclays

nic im nie odsylaj, powiedz,ze karte zniszczylas

ureguluj debet

i zadzown,ze chcesz zamknac konto
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE