Primary School na Acocks Green

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez justyna6003 » 19 paź 2013, 08:02 Primary School na Acocks Green

Czy ktoś z Was drodzy forumowicze mógłby mi polecić jakąś dobrą PRIMARY SCHOOL na Acocks Green .


Dziękuję i pozdrawiam :grin:

justyna6003
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 6 sty 2008, 19:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 22 paź 2013, 13:58 Re: Primary School na Acocks Green

Na samym acocksie nie ma dobrych szkol :P Moj syn przez jakis czas chodzil do Holy Souls Catholic school,ale go wypisalam,bo tam masakra jakas jest, Polakow od zatrzesienia,no i te obgadywania eh szkoda gadac,jezyka slabo sie uczyl.Teraz chodzi do szkoly katolickiej na solihull i nie ma w ogole porownania tu masz linka do tej szkoly,z czystym sumieniam polecam troche daleko,ale jak jestes mobilna to problemu nie ma :) http://www.staugust.bham.sch.uk/index.aspx
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 22 paź 2013, 19:30 Re: Primary School na Acocks Green

Dalijka, link, ktory podalas jest do szkoly na Handsworth?

No nie wiem czy Holy Souls jest taka zla... ma b. dobra opinie, a I dzieci sa zadowolone.
Moja corka jest w Year 1, jej koncowy wynik w Reception byl over expected - czyli powyzej zalozen curriculum ;) Na ostatnim spotkaniu rowniez poinformowano mnie, ze jest jedna z najbystrzejszych w klasie. Swietnie czyta, wiec z jezykiem nie ma problemu ;)
Dla dzieci, ktore maja problem z jezykiem angielskim w reception jest organizowana pomoc w jezyku polskim.
Co do obgadywania polek sie nie wypowiem, bo z zadna sie nie "trzymam", ale za to wiem jak obgaduja sie angielki ;)

Pewnie, ze sa lepsze I gorsze szkoly I pomimo iz na poczatku nie bylam zbyt zadowolona (tu bardziej chodzilo o relacje z dyrektorem) to wydaje mi sie, ze nie jest zle. Bardzo dobre opinie ma szkola Acocks Green Primary School (na rondzie), ale nie znam opini "z pierwszej reki".

W szkolach obowiazuje rejonizacja, wiec ktos kto mieszka w Acocks Green nie ma szans na dostanie sie do odleglej szkoly w Solihull.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gina83 » 3 sie 2015, 18:13 Re: Primary School na Acocks Green

hej w zeszłym roku złożyłam podanie do katolickiej szkoły na acocksie. oczywiście moj syn sie nie dostal, bo nie bylo miejsc, wiec zostal na liscie oczekujacych. Czy wiecie moze, czy góry dziękuje za pomoc

Gina83
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 30 lip 2014, 09:28
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY