Smart recruitment uwaga

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez rkuk » 1 lis 2013, 04:51 Smart recruitment uwaga

mialem okazje pracowac dla tej agencji co tydzien wyplata sie nie zgadza mimi ze godziny dostaja od pracodawcy oraz wysylasz ze specjalnej stronki na ktora sie logujesz i podajesz godziny. w zeszlym tygodniu 35 funa w tym ok 70 mam juz tego dosc to nie sa male pieniadze pracowalem i w sobote i niedziele zrobilem 68 h a te gnoje mnie opieprzyli z kasy wiec moja rada omijajcie ich

rkuk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 cze 2012, 07:33
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 1 lis 2013, 06:46 Re: Smart recruitment uwaga

Ale to żałosne, zamiast iść i wyjaśnić problem na miejscu to wypisujesz na forum jakby to miało w czymś pomóc.

Pracowałem dla wielu agencji i pomyłki zdarzały się często, ale zawsze dało się je wyjaśnić, dlatego też nie wydaje mi się aby ktoś specjalnie cię opieprzał z kasy.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rad » 1 lis 2013, 09:01 Re: Smart recruitment uwaga

jarocin, rkuk, przestrzega przed Tą agencją. Pomyłki się zdarzają, lecz nie regularnie.
Czasem, pomaga interwencja u pracodawcy, lub email do szefa agencji. Jak mi kiedyś agencja nie chciała za urlop zapłacić, napisałem do szefa, na drugi dzień kasa była na koncie, i telefon z przeprosinami.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Paga » 4 lis 2013, 21:06 Re: Smart recruitment uwaga

Pracowalam dla Agencji Smart i akurat mi sie nie zdarzylo miec z nia zupelnie zadnych problemow . Kurcze no tacy mili ludzie tam pracuja , ze wydawaloby sie ze cos takiego nie moze miec u nich miejsca . Mysle , ze wlasnie najlepiej jak zadzwonisz i wszystko wyjasnisz , albo pojawisz sie sam na miejscu u nich . Zawsze we wszystkim chetnie pomoga i wyjasnia , moze tylko tak cos im sie pomieszalo akurat ...
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA

cron