Trekking/wędrówki - wątek ustawkowy (Tryfanowcy)

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Po skonfrontowaniu Tryfanowego sukcesu z dzisiejszym tankowaniem postanowiłem dla porządku założyć nowy wątek.

Wątek dla ludzi zainteresowanych aktywnymi formami spędzania czasu, generalnie na ,,ustawki" terenowe.

Ogłoszenie stałe: Może być trasa nawet wzdłuż kanałów, gwarantuję współmotywację w dobijaniu kilometrów :grin: Jeżeli lubisz znaleźć ciekawe miejsce i zarżnąć się w terenie zamiast chlania, oglądania telewizji, czy innych bezsensów - polecam się na towarzysza. W czasie świąt nudzę się i też chętnie bym gdzieś ruszył. Nie musi być spektakularnie, byle nie na dupie.

BTW, Tryfanowcy: a może by tak znów jakiś grubszy wypad? Snowdon raczej będzie zbyt banalny po ostatniej zaprawie :mrgreen: Nie, żeby jeszcze dokręcać śrubę, ale coś na tym poziomie byłoby miło...

pierrotlefou
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 2 lis 2013, 20:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez GIWI » 27 gru 2013, 15:40 Re: Trekking/wędrówki - wątek ustawkowy (Tryfanowcy)

To bardzo dobry pomysl, szkoda ze nie ma zainteresowania. Wzorem angielskich RAMBLERS mozna to robic wsrod Polakow. Czasem chodze na rajdy z RAMBLERS, gdyz kazdy moze tam dolaczyc.
Podrozuje duzo po UK i musze Cie zmartwic Pirrrotlefou, gdyz tak spektakularnych miejsc jak Snowdonia to nie ma wiecej. Natomiast jest ogromna ilosc bardzo ciekawych miejsc. Jedynie Szkocja dorownuje bajecznymi pejzazami Snowdonii. Do Szkocji wybieram sie w czerwcu, a z tego powodu ze jest daleko do Szkocji, wiec wyjazd na 10 dni bedzie kosztowal kilkaset funtow /noclegi w B&B, paliwo i obiad codziennie/.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

Jak pisałem - nie musi być spektakularnie ;) ,,Ruch wszystkim, cel niczym."

Bardzo dziękuję za namiar na Ramblers! Widzę kilka grupek w okolicy, niebawem sprawdzę jak to wygląda w praktyce! Zasiedziałem się strasznie przez te pół roku które tu jestem, ale niestety nie z wyboru.

Temat dalej aktualny - szwędanie się praktykuję cały czas.

pierrotlefou
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 2 lis 2013, 20:01
Reputacja: 4
Neutralny

Masz rowerek,to 1 w nowy rok przeciągnę po fajnych miejscach w Dudley.Plus ubranko w razie wody.
Jak co pisz na pw.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez b3ret » 28 gru 2013, 23:05 Re: Trekking/wędrówki - wątek ustawkowy (Tryfanowcy)

Chętnie poszedłbym z wami na rowerek, ale nie mam jeszcze takowego.Pzdrssyy
Avatar użytkownika
b3ret
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 paź 2013, 16:23
Lokalizacja: Smethwick
Reputacja: 0
Neutralny

Roweru brak, może wiosną a i to tylko szosówka.

Dodano: -- 1 sty 2014, 17:14 --

Z tego, co widzę, Ramblersi przeważnie robią po 5-10mil :D
W ubiegłą niedzielę zrobiłem z Kamilą dobre 19 - kanałem z Wolver do Stourbridge. Pogoda i okolica dopisały.

Niebawem Kamila powinna wrzucić tu swój pomysł na wyjazd, będzie potrzeba jeszcze minimum jednej osoby, która będzie miała transport (oboje jesteśmy niezmotoryzowani). Powinno być ciekawie, szczególy wkrótce.

Dodano: -- 17 mar 2014, 17:13 --

Za tydzień Malvern Hills. W międzyczasie było już dobre kilka udanych wypadów, ale z braku zainteresowania nie wchodziłem tutaj.

pierrotlefou
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 2 lis 2013, 20:01
Reputacja: 4
Neutralny

poszukajcie Long Distance Walkers. Oni robia duze trasy. Tras jest tu mnóstwo o różnych trudnosciach i długosciach. Polecam Peak District. Chetnie dołaczę do kilku osób. Pozdrawiam
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE