Poznam młodych ludzi

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 30 gru 2013, 22:38 Re: Poznam młodych ludzi

maciek109 napisał(a):Ja do centrum mozliwe nie dojade bo mam szybsza o wiele droge do Acocks green to czy dlaoby rady ci wszyscy co jada z centrum to mozliwe by bylo sie spotkac pod kregielnia ?


Nie ma problemu:) widzę, że większość z was wybiera Taxi hehe:P zostaje tylko Ja, Kasia i Michał8. My dojedziemy z centrum autobusem:) a więc wszyscy spotykamy się pod kręglami o 19:00 na Acocksie:D
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 31 gru 2013, 15:25 Re: Poznam młodych ludzi

Co do zarcia wziasc ?

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 31 gru 2013, 17:13 Re: Poznam młodych ludzi

maciek109 napisał(a):Co do zarcia wziasc ?


Kup co chcesz :D
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pshemek » 3 sty 2014, 15:12 Re: Poznam młodych ludzi

Hej, no to opowiadajcie, jak było? :-)

Kiedy następne spotkanie robimy? Pod koniec stycznia 25, 26? Czy tydzień wcześniej?

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
pshemek
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 20 lis 2012, 21:44
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michal8 » 3 sty 2014, 17:42 Re: Poznam młodych ludzi

pshemek napisał(a):Hej, no to opowiadajcie, jak było? :-)


Jak widzisz - było tak, że aż brak słów żeby to opisać :D
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pshemek » 3 sty 2014, 18:33 Re: Poznam młodych ludzi

No to chociaz zdjecia :)
Avatar użytkownika
pshemek
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 20 lis 2012, 21:44
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wukasz » 3 sty 2014, 19:39 Re: Poznam młodych ludzi

No czesc Przemek :)
Sylwester byl naprawde udany. Bylo na okolo 20 osob i zabawa byla naprawde git :D
Wszyscy mieli bardzo dobre nastawienia wiec byla kulturka, integracja i zabawa :grin:
Ja sam nie robilem zadnych zdjec (chwilowy brak sprzetu) ale mam nadzieja ze inni sie jakimis podziela - bardzo bylbym wdzieczny.

Jak dla mnie to nastepne spotkanie - jak najpredzej. Wiem ze byly propozycje StarCity bo tam jest laserowy paintball, minigolf, kregle, bilard itp. takze dla kazdego cos by sie znalazlo.
Ja jestem otwarty na wszystkie pomysly ale moze tam tym razem uderzymy?
Piszcie

Pozdrawiam

wukasz
Raczkujący
 
 
Posty: 87
Wiek: 36
Dołączył: 11 wrz 2013, 18:20
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 3 sty 2014, 21:35 Re: Poznam młodych ludzi

Imprezka byla przednia :) pshemek, koniec stycznia to za pozno!! :P jak najszybciej trzeba sie zorganizowac. A zdjecia zobaczysz na nastepnym spotkaniu, tylko przyomnij mi o tym ;) Pozdrowionka.
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pshemek » 4 sty 2014, 20:24 Re: Poznam młodych ludzi

Słuchajcie, StarCity jak najbadziej :) nie wiem jak ludziom będzie odpowiadał dojazd? To co 18, 19 styczeń? Wolicie sobotę czy niedzielę?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
pshemek
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 20 lis 2012, 21:44
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 5 sty 2014, 14:33 Re: Poznam młodych ludzi

Ja jestem za sobotą, bo w niedziele do pracy :) Co Wy na to parowki? :P :*
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 5 sty 2014, 17:02 Re: Poznam młodych ludzi

Nie ma watpliwosci, ze sobota to zdecydowanie lepszy dzien. Tylko jeszcze nie wiemy na co? ;)
Jakies pomysly? Wstyd sie przyznac, ale w StarCity bylam tylko raz i nie wiem do konca na co moglibysmy tam robic: kino, jedzonko, kregle, lyzwy? :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 5 sty 2014, 18:56 Re: Poznam młodych ludzi

Mini Golf, Paintball :) a moze strzelnica? tylko nie mam pojecia gdzie :P albo jakies karaoke, czy imprezka kolejna. Piszcie jakie macie pomysly to cos sie wybierze ;)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 5 sty 2014, 21:17 Re: Poznam młodych ludzi

Dzien dobry wieczor :D Ja jestem za tym StarCity paintball, strzelnica jezeli wszyscy sie na to zgodza to pokocham was jeszcze bardziej :D i mi pasi kazda sobota ale bardziej godziny pozniejsze naprzyklad 16.

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 5 sty 2014, 21:31 Re: Poznam młodych ludzi

Ostatnio bylo dosc duzo roboty przed swietami, wiec nie mialem czasu zeby tutaj zajrzc. Widze ze planujecie spotkania zmienic na soboty, co mi duzo bardziej pasuje bo w niedziele pracuje. No moze ktos jest zainteresowany koncertem Jr Stress'a w sobote.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 9930_o.jpg
https://www.facebook.com/juniorstress
Jesli ktos jest zainteresowany to moze sie ze mna skontaktowac na skype "VirusJah" albo jakos przez forum.
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michal8 » 6 sty 2014, 19:44 Re: Poznam młodych ludzi

LeDisko napisał(a):Mini Golf, Paintball :) a moze strzelnica? tylko nie mam pojecia gdzie :P albo jakies karaoke, czy imprezka kolejna. Piszcie jakie macie pomysly to cos sie wybierze ;)


Strzelnica może być ciekawa, osobiście nie byłem od bardzo dawna (w liceum na lekcji p.o. ostatnio strzelałem). Ale niech większość zadecyduje jaką formę rozrywki wybierzemy ;)
Potem pewnie skonsumuje się jakieś piwko i np.pizzę co byśmy głodni nie siedzieli i ewentualnie potem imprezka jak sił starczy :grin:
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE