Pomocy Recepcion Class a przeprowadzka

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez zabaaa » 27 sty 2014, 11:37 Pomocy Recepcion Class a przeprowadzka

Witam , mam pytanie , dylemat i nie wiem co robić , może ktoś był w podobnej sytuacji i będzie w stanie mi pomoc . Oto moja sytuacja .
16 kwietnia będzie ogłoszenie wyników do recepcion class , złożyłam odpowiednio aplikacje itd . Jednak będę się przeprowadzać na drugi koniec bham . Zadzwoniłam do councilu , do działu który się zajmuje szkołami i powiedzieli mi , że jak się przeprowadzę to muszę im przesłać dowód nowego adresu i oni o potraktują jako spóznioną aplikację , ( po części rozumiem ) , jednak muszę zmienić preferencje szkół ,w obrębie nowego adresu, jeśli będą gdzieś miejsca to przyjmią jeśli nie to nie . I teraz nie wiem co robić , jeśli się znajdzie miejsce to super bajecznie , jeśli nie to czy do szkól muszę zanieść aplikację i wpisać dziecko na listę oczekujących ? Jak to wtedy wygląda z opieką dziecka ? czy nadal będę mogła mieć dofinansowanie do przedszkola ? Obowiązek szkoły jest od 5 roku życia czy wtedy jesienią muszę złożyc aplikacje na year 1 ? I wtedy już dziecko się dostanie do szkoły ? Martwi mnie to i nie wiem co myśleć , mam nadzieję że ktoś mi pomorze .Z góry dziękuję

zabaaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 20 gru 2012, 15:47
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dox » 28 sty 2014, 09:22 Re: Pomocy Recepcion Class a przeprowadzka

Jak nie bedzie miejsca w tej szkole co wybierzesz na nowym adresie,bedziesz musiała je wpisać na listę oczekujących a w tym czasie dziecko będzie chodziło tam gdzie jest miejsce.Jak się miejsce zwolni to je przeniesiesz(u nas tak było,dostaliśmy telefon ze szkoły że zwolniło się miejsce I czy chcemy je przenieść)
Jak zapisujesz dziecko od reception class to nie musisz nowej aplikacji wypełniać na year 1,dziecko po prostu kontynuuje dalej naukę

dox
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 17 paź 2011, 08:46
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zabaaa » 28 sty 2014, 11:23 Re: Pomocy Recepcion Class a przeprowadzka

Dziekuje serdecznie

zabaaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 20 gru 2012, 15:47
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY