Jak kupic wlasne mieszkanie w UK - przyklad z zycia

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

PostNapisane przez mossete » 29 maja 2006, 13:04 Jak kupic wlasne mieszkanie w UK - przyklad z zycia

http://www.networkpl.com/modules.php?na ... &sid=15318

Eh, az strach o tym pomyslec... :roll:

Choc ja moze nie w Londynie, ale w przedmiesciach Birmingham bardzo chetnie... Wierze ze juz niedlugo!!

A czy ktos wie jak wyglada zakup mieszkan na spolke z Council'em czy Housing Assocation?(wowczas chyba zostaje sie wlascicielem 50% wartosci mieszkania)

Dzieki za wskazowki!

mossete
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 29 maja 2006, 13:45 Re: Jak kupic wlasne mieszkanie w UK - przyklad z zycia

hejka .
Slyszalem o tym od znajomych ktorzy maja inny znajomych ktorzy otrzymali takie mieszkanie z Council.Ze wstepnych info wiem ze trzeba zlozyc odpowiedni wnoisek przez internet i cierpliwie czekac.Choc najwieszke szanse maja malzenstwa z dziecmi i malymi zarobkiami.Trzeba tam podac zarobki i ile wydaje sie na zycie ...Podobno za mieszkanie 2 pokojowe placi sie jakies 200 funtow na miesiac a pozniej po latach mozna to mieszkanie odkupic za polowe ceny...
Niestety tylko tyle wiem i sa to wiadomosci bardzo ogolne :(

Postaram sie cos wiecej dowiedziec bo temacik jest ciekawy jezeli bede wiedzial to podziele sie informacjami.

edit1:
znalazlem w neci firme ktora udziela pozyczek na mieszkania w uk.
Jest to polsko-angielska firma.Zajmuje sie tez ubezpieczeniami kredtami itp.
Nie bede podawal tu linka do tej firmy poniewaz nie bede robil reklamy
jezeli chcesz to odezwij sie na gg lub pw.

Pozdrowka
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

ok. czytalem te historie z londynu i .................................. ciesze sie ze nie mieszkam w londynie hehehehehe. czy moze ktos tutejszy cwiczyl juz kupowanie domu. mam szereg pytan. nasz bank (hsbc) od razu na wejsciu zaproponowal nam rozmowe na temat pozyczki hipotecznej, a wiadomo ze przy tak duzych zakupach trzeba poszukac najlepszej oferty, i nie zawsze to co wydaje sie najtansze jest najlepsze. jesli ktos ma to juz za soba chetnie zasiegniemy rady

pozdrawiam

KA i PE
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE