Mechanik/Swap Silnika

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 wrz 2014, 11:34 Re: Re: Mechanik/Swap Silnika

wiedzmin napisał(a):mnie sie nie pytaj czemu zaje.. ten akumulator, pewnie dlatego ze byl nowy, drobne zlodziejaszki, koniec koncem centralny zamek nie dziala i nie mogli tego zrobic, jak przywiozlem samochod do naprawy to dzialal, u innego mechanika powiedzieli mi ze jest rozkodowany. Poza tym lakier pochlapali jakims rozpuszczalnikiem-taczki bym tam nie zostawil, pzdr

Rozkodowane to mysle ze Ty masz troche w glowie...

Bo akumulator nowy ... Cale pewnie £90 kosztowal, naprawde myslisz ze komukolwiek chce sie bawic w podmiane aku za pare £ i ryzykowac zla reklame i strate klientow ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wiedzmin » 2 wrz 2014, 15:32 Re: Mechanik/Swap Silnika

Ty to pewnie tam pracujesz? chyba jeszcze umie odroznic czarny akumulator od bialego, tak samo jak dzialajacy c.zamek od nie dzialajacego, to samo z lakierem.

wiedzmin
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 wrz 2014, 16:58
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 wrz 2014, 17:33 Re: Re: Mechanik/Swap Silnika

wiedzmin napisał(a):Ty to pewnie tam pracujesz? chyba jeszcze umie odroznic czarny akumulator od bialego, tak samo jak dzialajacy c.zamek od nie dzialajacego, to samo z lakierem.

Nie pracuje tam ale korzystam z warsztatu od czasu do czasu i jestem dosc wybredny jezeli chodzi o mechanikow, przerobilem juz pare dosc dobrych warsztatow w okolicy i jestem zadowolony z poziomu wiedzy i podejscia w ultimate garage.

I spokojnie polecam ten warsztat swoim znajomym.

Mam nadzieje ze ci co czytaja ten temat zauwaza kiedy zarejstrowales sie na forum, pewnie tylko po to zeby troche pojechac po renomie dobrego warsztatu czyzby konkurencja ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wiedzmin » 2 wrz 2014, 18:39 Re: Mechanik/Swap Silnika

a ja korzystalem tam tylko raz I zarazem ostatni I nie jestem mechanikiem, tylko chce ostrzec innych, wg przyslowia: "kazdy swoj towar chwali"-moge pojsc o zaklad ze tam pracujesz albo to jakas twoja rodzinka-na twoim miejscu nie przyznawal bym sie do nich

wiedzmin
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 wrz 2014, 16:58
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 wrz 2014, 18:59

Kto ma wiedziec to wie gdzie pracuje napewno nie w Ultimate a z pracujacymi tam spotykam sie tylko jak cos mi w aucie robia ...

Kto ma pojechac tam to pojedzie, ciekawe ze jest na forum kilka pozytywnych opini i tym warsztacie i jedna negatywna od osoby co dopiero sie zarejstrowala zeby odpowiedziec w temacie ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wiedzmin » 2 wrz 2014, 20:40 Re: Mechanik/Swap Silnika

specjalnie sie zalogowalem tutaj, zeby napisac jakie z nich mechaniki zlodziejaszki I nieudaczniki zasrancu jeden, nie chce mi sie z toba polemizowac, bo cos za bardzo sie angazujesz a to swiadczyc moze tylko o tym ze tam pracujesz albo to twoja rodzinka

wiedzmin
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 wrz 2014, 16:58
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-5

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 3 wrz 2014, 03:42 Re: Re: Mechanik/Swap Silnika

wiedzmin napisał(a):specjalnie sie zalogowalem tutaj, zeby napisac jakie z nich mechaniki zlodziejaszki I nieudaczniki zasrancu jeden, nie chce mi sie z toba polemizowac, bo cos za bardzo sie angazujesz a to swiadczyc moze tylko o tym ze tam pracujesz albo to twoja rodzinka

Nie bede ciagle powtarzal tego samego naucz sie czytac ze zrozumieniem moje relacje z tym warsztatem sa opisane wyzej.

Na 100% znam sie troche lepiej na mechanice i potrafie powiedziec kiedy ktos wie co robi.

Koniec tematu bo widze ze jestes troche ograniczony...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dana79 » 3 wrz 2014, 09:55 Re: Mechanik/Swap Silnika

Alzak brawo. Ja tez jestem tegi samego zdania chlopaki sa wpozo i tez niemam zastrzezen zadnych a wrecz przeciwnie pochwaly. Odkad tu sie przeprowadzilem 7 miechow temu oni robiq moje auta i ostatni to taki maly projekt i jest git gdy tylko moga moim bejbe sie zajmuja dayli drifciak to polaczenie 2 aut tak naprawde i duzo pomyslow maja jak go ogarnac aby byl dobrze zrobiony i zdatny do jazdy na codzien. I jakos nic mi nie zginelo jakos.

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wiedzmin » 3 wrz 2014, 11:08 Re: Mechanik/Swap Silnika

a co mnie obchodza twoje "relacje" z nimi? i czy z jednym z nich na randki chodzisz, i nie kwestionuje tego jak tobie samochod naprawili, ja pisze jak mi auto naprawiali-kiedy przyprowadzilem samochod do warsztatu c.zamek dzialal i mialem nowy akumulator, przy odbiorze c.zamek nie dzialal i wstawili mi jakis stary akumulator, lakier zostal pochlapany jakims rozpuszczalnikiem, moze i nie specjalnie ale zostal zniszczony, jak im to pokazalem to perfidnie mi odpowiedzieli ze to juz bylo. i jak myslisz ze jestem troche ograniczony to u ciebie wystepuje glebokie uposledzenie umyslowe

wiedzmin
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 wrz 2014, 16:58
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 18 wrz 2014, 13:46 Re: Mechanik/Swap Silnika

wiedzmin, czy Ty masz nie po kolei w glowie czy tylko antyreklame robisz? a moze dla Krakusa robisz?

Ja od Krakusa zwialem.
Ostatnio mi chlopaki kilka robot robili wlasnie w Ultimate Garage i nie mam co narzekac.

I dziwi mnie ze to Ty uwazasz ze ludzie tu bronia UG i po to konta pozakladli.

Ja patrze na ilosc postow i date rejestracji i widze:
Alzak - postow 406 od 11 lipca 2006
dana79 - postow 59 od 23 wrzesnia 2013

a potem widze Ciebie.
dolaczyl 1 wrzesnia 2014 (cale 2 tygodnie temu), postow 6, z czego kazde obrazajace wlasnie dobrze pracujacych mechanikow. Wstyd tylko przynosisz.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mldeserte » 20 wrz 2014, 14:50 Re: Mechanik/Swap Silnika

Witam pisze tutaj skoro temat ciagle aktywny, Potrzebny mi lakiernik na jutro, poniedzialek, zna ktos jakiegos dobrego ? jezeli kogos macie z okolic Wolverhampton-Birmingham, prosze o numer.

Z gory dzieki.

mldeserte
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 27
Dołączył: 23 cze 2011, 20:36
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dana79 » 20 wrz 2014, 15:19 Re: Mechanik/Swap Silnika

El car ale z walsall polacy dobrze robia robote

Dodano: -- 20 wrz 2014, 16:23 --

Jak chcesz nr to na priv napisz

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 20 wrz 2014, 15:25

Zobacz Pro Tech Autocentre na Brierley Hill bardzo dobrze robia a za to sie niestety placi ...

A jak cos tanszego to Pountney Motor Services w Birmingham jakosc odpowiednia do ceny...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA