Kupno opon

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez VA » 6 wrz 2014, 15:02 Re: Kupno opon

[Wojtek] napisał(a):Cześć!
Od kilku dni cieszę się swoimi czterema kółkami. Niestety te właśnie kółka wymagają trochę opieki. Chciałbym kupić nowe opony i jestem ciekaw czy macie jakieś swoje ulubione miejsca o zadziwiająco wysokim stosunku ceny do jakości jeżeli chodzi o kupno/wymianę opon ;-)? Może ktoś również jest zaskakująco bardzo zadowolony ze swoich opon i mógłby ze spokojnym sumieniem polecić jakiś model (205/55/16/91V)
Może znacie też kogoś kto potrafi zająć się felgami aluminiowymi. Muszę je wypiaskować i pomalować i nie bardzo wiem gdzie można to zrobić znowu - jak najlepiej za przystępne pieniądze.
To jak, są chętni podzielić się spostrzeżeniami? :grin:

Pozdrawiam

Masz trochę szczęścia, bo ten rozmiar opon jest niedrogi. Mam zimówki w tym rozmiarze, a letnie 215/55/16 i te są znacznie droższe.
Niedawno kupowałem nowe opony. Chciałem początkowo Dunlop BlueResponse (najtaniej £112/sztukę), ale przeglądając opony natknąłem się na japońskie Falken-Ohtsu Ziex ZE914 215/55 R16 93W (£83/sztukę). Bardzo dobre rekomendacje i wyniki w testach wiec je zakupiłem. Przejeździłem na nich ok. 3k mil i jestem bardzo zadowolony, dobra przyczepność na sucho i na mokro i są dość ciche.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA

cron